REKLAMA
REKLAMA

Z REGIONU: Zderzenie samochodów w Domaradzu. Dwie osoby w szpitalu (ZDJĘCIA)

DOMARADZ / PODKARPACIE. W piątek, na krajowej „dziewiątce” w Domaradzu doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego. Kierujący fiatem nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego go volkswagena i najechał na jego tył. W wyniku tego zdarzenia dwie osoby trafiły do szpitala.

W piątek, około godz. 6.30 brzozowscy policjanci zostali poinformowani o zdarzeniu drogowym, do którego doszło na drodze krajowej nr 9 w Domaradzu. Skierowani na miejsce policjanci ustalili, że kierujący fiatem, 80-letni mieszkaniec powiatu stalowowolskiego, nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego go volkswagena i najechał na jego tył. Policjanci sprawdzili trzeźwość kierowców. Mężczyźni byli trzeźwi.

W skutek tego zderzenia obrażeń doznał kierowca fiata i jego pasażerka. Mężczyzna i kobieta karetką pogotowia zostali przewiezieni do szpitala. Na szczęście ich obrażenia okazały się niegroźne.

źródło: KPP Brzozów

27-05-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)