REKLAMA
REKLAMA

Ze stawu wyłowiono ciało 29 – letniego mężczyzny

TEMESZÓW / PODKARPACIE. Brzozowscy policjanci wyjaśniają okoliczności śmierci 29-letniego mężczyzny. Jego ciało znaleziono w stawie w Temeszowie. Decyzją prokuratora zwłoki zabezpieczono celem przeprowadzenia sekcji zwłok.

W poniedziałek przed godz. 14, dyżurny brzozowskiej komendy został telefonicznie powiadomiony o znalezieniu pływającego bezwładnie w stawie w Temeszowie mężczyznę. Według relacji zgłaszającego nie dawał on oznak życia. O powyższym fakcie zostały powiadomione inne służby ratownicze. Niestety lekarz stwierdził zgon mężczyzny.

Na miejsce zostali również skierowani policjanci z grupy operacyjno-dochodzeniowej, którzy przy udziale prokuratora pracowali na miejscu znalezienia zwłok. Funkcjonariusze przeprowadzili oględziny i zabezpieczyli ślady. Wstępne ustalenia policjantów wskazują na to, że mężczyzna utonął.

Decyzją prokuratora ciało mężczyzny przewieziono do prosektorium celem przeprowadzenia sekcji zwłok. Badanie to ma dać odpowiedź, czy przyczyną zgonu faktycznie było utonięcie.

Trwają policyjne czynności mające na celu ustalenie przyczyn i okoliczności śmierci 29-letniego mężczyzny.

źródło: KPP Brzozów

foto: sxc.hu

20-06-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)