REKLAMA
REKLAMA

Zima w Sanoku! Biały puch zawładnął miastem (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. W nocy z 8 na 9 grudnia oraz w poniedziałkowy poranek w Sanoku spadło kilkanaście centymetrów śniegu. Biały puch opadł na ulice, drzewa, samochody i czapki mieszkańców, którzy mogli poczuć prawdziwą zimową aurę. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

Zachęcamy do dzielenia się efektami obserwacji otoczenia za pomocą obiektywu aparatu. Chętni mogą wysyłać zdjęcia na adres naszej redakcji: e-mail: redakcja@esanok.pl.

zdjęcie nadesłane


Wysłanie zdjęć jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na ich publikację na łamach portalu: eSanok.pl , tvPodkarpacie.pl oraz Bieszczady24.pl .

Przypominamy o zachowaniu praw autorskich i o zakazie naruszania praw osób trzecich. Nadesłane fotografie traktowane będą przez redakcję jako własność osoby wysyłającej e-mail’a. Jeżeli nadesłane zdjęcia pochodzą od osób trzecich, a nie są wysyłane przez nie osobiście, prosimy o wpisanie w treści e-mail’a oświadczenie o wyrażeniu zgody przez autora na publikację oraz równoczesne podanie imienia i nazwiska twórcy. Osoba, która z naruszeniem prawa, umieściła fotografie może ponieść odpowiedzialność odszkodowawczą wobec poszkodowanego. W przypadku kradzieży fotografii redakcja będzie zobowiązana do przekazania policji lub innym właściwym instytucjom wszelkich danych mogących doprowadzić do odpowiedzialności karnej. W razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze umieszczonej fotografii lub związanej z nimi działalności redakcja niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych fotografii.

09-12-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)