REKLAMA
REKLAMA

19-20 WRZEŚNIA: Vision FlyFishing Festival 2014

Aż nie chce się wierzyć, ale minął kolejny rok i już za chwilę spotkamy się na wrześniowym festiwalu! Postaramy się zaskoczyć Was perfekcyjną organizacją! Nowością będą dwa konkursy rozegrane w piątek i sobotę – zagwarantują dobrą zabawę zarówno startującym jak i publiczności.

Wędkarskim gościem specjalnym będzie tym razem Uwe Rieder z Austrii, który zaprezentuje swoje nadzwyczajne umiejętności. Zapewniamy, że nie będą to pokazy magii mimo, że Uwe potrafi zaczarować muchowy sznur! Wybitny, polski fishcarver Marcel Koźlik poprowadzi warsztaty rzeźbiarskie a wieczorem przeniesiemy się do muzycznego kosmosu gdzie posłuchamy kwintetu złożonego z gwiazd: Marek Raduli – GUIT. Przemek Kuczyński-DR. Michał Kobojek-SAX. Zbigniew Jakubek – KEY. Krzysztof Ścierański BAS.

Rafał Słowikowski z Bayan Goł przygotował pokaz multimedialny z wypraw w najdziksze zakątki Ziemi. Podczas festiwalu swoją inaugurację znajdzie Bieszczadzkie Centrum Wędkarstwa Muchowego – inicjatywa mieszkańców Zwierzynia mająca na celu jeszcze lepszą i zorganizowaną obsługę wędkarzy muchowych przyjeżdżających łowić nad San. Festiwal jest także znakomitą okazją by poznać naszych partnerów którzy pomagają w jego organizacji. Będziecie zatem mogli sprawdzić czy meble ogrodowe firmy Patio są naprawdę tak wygodne na jakie wyglądają oraz czy piwo warzone w naturalnie tradycyjny sposób przez zakopiański browar Watra smakuje w Bieszczadach. Przedstawiciele krakowskiej firmy Sobiesław Zasada Automotive zaprezentują nam najnowsze modele samochodów marki Jeep a zainteresowani będą mogli odbyć jazdy testowe.


PROGRAM IMPREZY:

19 września 2014 (piątek)
12:00 Otwarcie biura festiwalu (Ośrodek Uroczysko, Trzeci Bliźniak koło basenu), „zasiedlanie” pokoi
19:00 Rozpoczęcie festiwalu, biesiada – wiata Uroczysko
20:00 „Umoczony Kufer” – konkurs, detale na miejscu
20:30 Rzeki Austrii, prezentacja multimedialna, Uwe Rieder
21:30 Łyk wiedzy dla birofila, Główny Piwowar Browaru Watra Krzysztof Moszczyński przedstawia

20 września 2014 (sobota)
8:00 – 10:00 Śniadanie
10:00 – 24:00 Pierwszy kurs Visio-Busa z pod baru „Meksyk”, rozkład jazdy na przystankach, Okolice Wiaty Vision nad Sanem
11:00 – 15:00 Klinika Zdrowego Muszkarza, dla wszystkich chcących  poprawić technikę rzutów. Prowadzi Uwe Rieder
11:00 – 15:00 Centrum testowe sprzętu Vision – próbuj co chcesz!
13:00 – 15:00 Warsztaty rzeźbiarskie Marcela Koźlika zakończone konkursem na najciekawszą rzeźbę. Ogłoszenie wyników nocą
13:00 – 15:00 Sobiesław Zasada Automotive, spróbuj Jeep’a
13:30 – 24:00 Otwarcie Kuchni i Baru pod egidą zakopiańskiego Browaru Watra
15:00 – 15:30 Pokaz wędką dwuręczną. Dodatkowo rzuty specjalne muchami King Size. Uwe Rieder


W tym roku podobnie jak podczas poprzednich edycji festiwali postaraliśmy się, by zaprosić ciekawych ludzi. Mimo, iż nie wszyscy z nich są wędkarzami muchowymi, mają ważną cechę wspólną: są całkowicie oddani pasji, która wyznacza tor ich życia. Dla jednych jest to wędka, dla innych gitara lub rzeźbiarskie dłuto. Zobaczcie kto w tym roku uświetni festiwal. Poniżej kilka istotnych faktów o naszych gościach.

– Marek Raduli
– Zbigniew Jakubek
– Michał Kobojek
– Przemek Bęben Kuczyński
– Krzysztof Ścierański
– Uwe Rieder
– Marcel Koźlik
– Rafał Słowikowski


Koszty uczestnictwa:
Wędkarz muchowy lub sympatyk wędkarstwa: 390 zł
Kobieta towarzysząca: 300 zł
Dziecko do lat 15: 195 zł
Dziecko poniżej lat 5: 0 zł

Wpłat prosimy dokonać na konto:
MBank nr: 29 1140 2004 0000 3102 7343 7166
Tytuł przelewu: Uczestnictwo w V.F.F.F. 2014
Odbiorca: Vision Festival, ul. Raciborska 17, 30-384 Kraków

Koszt uczestnictwa obejmuje: biesiadę w piątek (kilka dań), piwo z Browaru Watra, nocleg z piątku na sobotę, śniadanie w sobotę, całodzienne wyżywienie podczas sobotniej imprezy plenerowej (kilka dań), piwo z Browaru Watra, nocleg z soboty na niedzielę, śniadanie w niedzielę, obiad w niedzielę, przejazdy Visio-Busem w sobotę i niedzielę, uczestnictwo we wszystkich szkoleniach i pokazach podczas festiwalu oraz w sobotnim koncercie.

Zakwaterowanie
Ośrodek Wypoczynkowy Uroczysko w Zwierzyniu. Pokoje 2-3 osobowe lub większe na życzenie. Wszystkie oczywiście z łazienkami.

W celu ułatwienia organizacji festiwalu zgłoszeń i wpłat prosimy dokonać najpóźniej do 10.09.2013.


FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

źródło: flytiers.pl

08-08-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)