REKLAMA
REKLAMA

BIESZCZADY: Policja zatrzymała turystów kierujących na podwójnym gazie

BIESZCZADY / PODKARPACIE. Lescy policjanci w miniony weekend zatrzymali dwóch turystów, którzy na „podwójnym gazie” przyjechali w Bieszczady. Obydwaj mężczyźni odpowiedzą za popełnienie przestępstwa, jakim jest prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości.

W piątkowe popołudnie policjanci w centrum Leska zatrzymali do kontroli drogowej kierującego fiatem uno, który zawracał na drodze jednokierunkowej. Okazało się, że 29-letni mieszkaniec Nowej Sarzyny, który w Bieszczady przyjechał na wypoczynek, jest nietrzeźwy. Mężczyzna w organizmie miał 1,47 promila alkoholu.

Z kolei zatrzymany w niedzielne popołudnie 26-letni mieszkaniec powiatu zamojskiego w organizmie miał 0,67 promila alkoholu. Policjanci zatrzymali go w tym stanie w Hoczwi, podczas gdy kierował swoją audi a4.

Obydwaj kierowcy dziś rano usłyszeli zarzut popełnienia przestępstwa, jakim jest prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości. Grozi za nie kara pozbawienia wolności do 2 lat.

źródło: KPP Lesko

foto: sxc.hu

30-09-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)