REKLAMA
REKLAMA

BIESZCZADY: Policja zatrzymała turystów kierujących na podwójnym gazie

BIESZCZADY / PODKARPACIE. Lescy policjanci w miniony weekend zatrzymali dwóch turystów, którzy na „podwójnym gazie” przyjechali w Bieszczady. Obydwaj mężczyźni odpowiedzą za popełnienie przestępstwa, jakim jest prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości.

W piątkowe popołudnie policjanci w centrum Leska zatrzymali do kontroli drogowej kierującego fiatem uno, który zawracał na drodze jednokierunkowej. Okazało się, że 29-letni mieszkaniec Nowej Sarzyny, który w Bieszczady przyjechał na wypoczynek, jest nietrzeźwy. Mężczyzna w organizmie miał 1,47 promila alkoholu.

Z kolei zatrzymany w niedzielne popołudnie 26-letni mieszkaniec powiatu zamojskiego w organizmie miał 0,67 promila alkoholu. Policjanci zatrzymali go w tym stanie w Hoczwi, podczas gdy kierował swoją audi a4.

Obydwaj kierowcy dziś rano usłyszeli zarzut popełnienia przestępstwa, jakim jest prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości. Grozi za nie kara pozbawienia wolności do 2 lat.

źródło: KPP Lesko

foto: sxc.hu

30-09-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)