REKLAMA
przeprosiny Janas Podłogi
REKLAMA

BIESZCZADY: W „Trzeźwy Poranek” jeden nietrzeźwy (ZDJĘCIA)

BIESZCZADY. Wśród blisko 300 skontrolowanych kierowców, jeden z nich, 25-latek pił wcześniej alkohol. Miał 1,13 promila alkoholu w organizmie. Taki jest bilans porannych działań pod nazwą „Trzeźwy poranek”, które prowadzili policjanci ruchu drogowego i dzielnicowi na terenie całego powiatu bieszczadzkiego.

1 grudnia od wczesnych godzin porannych policjanci z Zespołu Ruchu Drogowego KPP Ustrzyki Dolne i dzielnicowi z Czarnej prowadzili kontrolę stanu trzeźwości kierowców w ramach akcji „Trzeźwy poranek”.  Wśród 293 skontrolowanych tylko jeden, 25-letni kierowca peugeota miał 1,13  promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Teraz za popełnione przestępstwo odpowie przed sądem. Grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności i utrata prawa jazdy.

Podczas trwania policyjnych działań, w Ropience doszło do kolizji drogowej, w której kierujący motorowerem 53-letni mieszkaniec gm. Ustrzyki Dolne  wyjeżdżając z drogi podporządkowanej, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącej hondzie, doprowadzając do bocznego zderzenia się pojazdów. Uczestnicy kolizji byli trzeźwi.

Przypominamy, że celem trwającej  akcji „Trzeźwy poranek” jest wyeliminowanie z naszych dróg tych, którzy siadają za kierownicę po wypiciu alkoholu.

1131101257

źródło: KPP Ustrzyki Dolne

03-12-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)