REKLAMA
REKLAMA

BRZOZÓW: Pożar magazynu blach dachowych

BRZOZÓW / PODKARPACIE. Do pożaru magazynu blach dachowych w Brzozowie na ul. Bema doszło 27 grudnia 2014r. Pożar gasiły zastępy z JRG Brzozów, OSP Blizne, OSP Humniska, OSP Przysietnica, OSP Zmiennica, OSP Stara Wieś. Strażacy z JRG Brzozów po przybyciu na miejsce zastali palący się magazyn blach dachowych.

Na miejscu strażacy nie stwierdzili osób poszkodowanych. Przybyłe zastępy JRG zabezpieczyły miejsce zdarzenia, następnie ze względu na bardzo duże zadymienie strażacy JRG Brzozów wyposażeni w aparaty dróg oddechowych weszli do palącego się pomieszczenia, odłączyli prąd, usunęli z pomieszczenia przenośny piecyk gazowy i podali prąd wody na palące się elementy.

Na miejsce przybył patrol Policji. Przybywające kolejno zastępy OSP systematycznie włączały się do działań. Po częściowym ugaszeniu pożaru przystąpiono do wynoszenia nadpalonych części dachowych, oraz oddymiono pomieszczenia przy pomocy wentylatora. Teren akcji oświetlono przy pomocy najaśnic. Po ugaszeniu pożaru pomieszczenie zostało sprawdzone przy pomocy kamery termowizyjnej i przekazane właścicielowi. Działania trwały przeszło 1 godzinę. Spaleniu w magazynie uległo: elementy dachowe, blachy dachowe, nadpalona instalacja elektryczna i nawiew kominka oraz okno plastikowe.

Opracował: st.kpt. Tomasz Mielcarek
KP PSP Brzozów
foto: archiwum Esanok.pl

30-12-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)