REKLAMA
REKLAMA

Były piękne utwory, miłosne wiersze i rewelacyjne pokazy. Zobacz relację z Koncertu Noworocznego w Gimnazjum nr 4 (ZDJĘCIA)

SANOK /PODKARPACIE. Tuż przed feriami w czwartek 16 stycznia odbył się już po raz trzeci Koncert Noworoczny organizowany co roku przez Gimnazjum nr 4 w Sanoku. Inicjatorem powstania tego wspaniałego widowiska był dyrektor szkoły- Grzegorz Kornecki. Wystąpili w nim uczniowie oraz gościnnie absolwenci.

 

Młodzież zaprezentowała swoje muzyczne umiejętności, popisała się wokalnymi talentami, grą na instrumentach: m.in. na pianinie, akordeonie czy keyboardzie, ale nie tylko. Mogliśmy oglądać również taniec, gimnastykę oraz akrobacje. Od śpiewu kolęd do porywających piosenek, improwizacji pianistycznych i miłosnego wiersza Juliana Tuwima…

Niektórzy występowali solo, w inni w duetach, a jeszcze inni w zespołach. Występujący zachwycili talentem czy jak w przypadku gimnastyczek i akrobatów gibkością, zwinnością oraz precyzją. Wszystkie występy i pokazane umiejętności są efektem długiej pracy, treningów oraz determinacji w osiąganiu celów, a także doskonaleniu swojego warsztatu.

Młodzi artyści pokazali, że w ich życiu pasja odgrywa wielką rolę. Piękna dekoracja, wspaniała muzyka, nastrojowe światło sprawiły, że publiczność została oczarowana.

Przygotowaniem koncertu zajął się pan Adam Kuliga i pani Maria Rywka, a przy organizacji pomagał Samorząd Uczniowski.

 

 

21-01-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)