REKLAMA
REKLAMA

Były piękne utwory, miłosne wiersze i rewelacyjne pokazy. Zobacz relację z Koncertu Noworocznego w Gimnazjum nr 4 (ZDJĘCIA)

SANOK /PODKARPACIE. Tuż przed feriami w czwartek 16 stycznia odbył się już po raz trzeci Koncert Noworoczny organizowany co roku przez Gimnazjum nr 4 w Sanoku. Inicjatorem powstania tego wspaniałego widowiska był dyrektor szkoły- Grzegorz Kornecki. Wystąpili w nim uczniowie oraz gościnnie absolwenci.

 

Młodzież zaprezentowała swoje muzyczne umiejętności, popisała się wokalnymi talentami, grą na instrumentach: m.in. na pianinie, akordeonie czy keyboardzie, ale nie tylko. Mogliśmy oglądać również taniec, gimnastykę oraz akrobacje. Od śpiewu kolęd do porywających piosenek, improwizacji pianistycznych i miłosnego wiersza Juliana Tuwima…

Niektórzy występowali solo, w inni w duetach, a jeszcze inni w zespołach. Występujący zachwycili talentem czy jak w przypadku gimnastyczek i akrobatów gibkością, zwinnością oraz precyzją. Wszystkie występy i pokazane umiejętności są efektem długiej pracy, treningów oraz determinacji w osiąganiu celów, a także doskonaleniu swojego warsztatu.

Młodzi artyści pokazali, że w ich życiu pasja odgrywa wielką rolę. Piękna dekoracja, wspaniała muzyka, nastrojowe światło sprawiły, że publiczność została oczarowana.

Przygotowaniem koncertu zajął się pan Adam Kuliga i pani Maria Rywka, a przy organizacji pomagał Samorząd Uczniowski.

 

 

21-01-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)