REKLAMA
REKLAMA

Cyrk Zalewski w Sanoku. Zaproszenia rozdane (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Jednym z przystanków, letniej trasy Cyrku Zalewski będzie Sanok. W świat iluzji, zabawy, akrobacji, będziemy mogli się przenieść już w najbliższą sobotę (9 sierpnia). Dla naszych Czytelników mamy bilety na spektakl Cyrku Zalewski w Sanoku.

Tegoroczny program Cyrku Zalewski 2014:

1. Konie maści Palomino – Kamil Zalewski – Polska
2. Wielbłądy – Kamil Zalewski – Polska
3. Nowa iluzja – Kamil Zalewski – Polska
4. Klaun Versace – Meksyk
5. Wyższa szkoła jazdy na koniach – Duo Urunov – Rosja.
6. Żonglerka na koniu – Laura Urunov – Rosja.
7. Tresura pudli – Laura Urunov – Rosja.
8. Kula Śmierci – motory Diorios – Brazylia
9. Reki – Gimnastyka na drążkach – Białoruś.
10. Laser man – Kamil Zalewski – Polska.
11. Pick pocket – iluzjonista kieszonkowiec – Rafał Walusz – Polska
12.”Podniebny rower” – Brazylia
13. Podniebne koło – Marina – Rosja
14. Hula – Hop-Marina i Aneta Zalewska – Polska-Rosja
15. Rafał Walusz i Aneta Zalewska – konferansjerzy – Polska

Kamil Zalewski – wprowadzi w  nowy świat iluzji. Pokaże coś nowego, niesamowitego i niepowtarzalnego. Tylko w cyrku Zalewski! Młody utalentowany pochodzący z Meksyku Klaun Versace, występujący na  międzynarodowych cyrkowych arenach. Będzie rozśmieszał i  zabawiał naszą wspaniałą publiczność.

Duo Urunov – zdobywcy nagrody na najbardziej prestiżowym Festiwalu na świecie – Międzynarodowym Festiwalu Sztuki Cyrkowej w Monte Carlo. Prezentują przepiękny pokaz wyższej szkoły jazdy na koniach. Laura Urunov – młodość, piękno i precyzja. Najmłodsza artystka turnee przedstawi niezwykle trudną i bardzo rzadko oglądaną żonglerkę na koniu. Będziemy ją również podziwiać w tresurze swoich ukochanych piesków.

Kula Śmierci – motory Diorios – prosto z Brazylii – kaskaderzy na motorach w kuli śmierci. Będą oni wykonywać ewolucję na motorach wewnątrz wielkiej metalowej kuli. Tego nie da się opisać, to trzeba zobaczyć. Pokaz dla ludzi o mocnych nerwach! Reki – Gimnastyka na drążkach-niesamowity pokaz akrobatyczny czterech chłopaków z Białorusi.

Laser man – wielki i przepiękny pokaz laserowy Kamila Zalewskiego. Pick pocket – iluzjonista kieszonkowiec – Rafał Walkusz – po raz pierwszy w Polsce. „Podniebny rower”-Nietypowy pokaz jazdy na rowerze w podniebnej przestrzeni. Podniebne koło – wykonaniu przepięknej Mariny z Rosji. Hula–Hop –  zobaczycie po raz pierwszy na arenie cyrku Zalewski wykonuje go duet żeński – Marina i Aneta Zalewska.

Spektakl Cyrku Zalewski w Sanoku
9 sierpnia 2014 (sobota) godz. 16:00
ul. Beksińskiego – targowisko

Aneta Zalewska – konferansjerka – trafiła do cyrku jako asystentka iluzjonisty Kamila Zalewskiego (syna dyrekcji cyrku). Od dwóch lat są szczęśliwym małżeństwem połączonym przez miłość do cyrku. Rafał Walusz – wspaniały Iluzjonista i konferansjer. Współpracujący już od wielu lat z cyrkiem Zalewski.


Zaproszenia otrzymują:
1. Krzysztof Gołda
2. Katarzyna Kucharska
3. Karolina Maślak
4. Agnieszka Poznańska
5. Elżbieta Sieniawska – Kluska
6. Agnieszka Trznadel – Piasta

Gratulujemy!

Spektakl Cyrku Zalewski w Sanoku
9 sierpnia 2014 (sobota) godz. 16:00
ul. Beksińskiego – targowisko

Dla czytelników portalu mamy 6 zaproszeń na spektakl Cyrku Zalewski w Sanoku!

Jak zdobyć zaproszenie?
Wystarczy wysłać wiadomość e-mail na adres esanok@p24.pl z dopiskiem w tytule „Cyrk Zalewski” zawierającą swoje dane – imię, nazwisko, numer telefonu. 

10-ta, 20-sta, 30-sta, 40-sta, 50-ta oraz 60-ta osoba która wyśle wiadomość WYGRYWA jedno zaproszenie na spektakl Cyrku Zalewski w Sanoku! Z zaproszenia może skorzystać jedna osoba dorosła wraz z dzieckiem do 10 roku życia.

Na e-maile czekamy do czwartku (07.08.br) do godziny 12.00. Ze zwycięzcami skontaktujemy się telefonicznie w godzinach 12.00 – 15.00.

Nie odebranie telefonu powoduje że wygrywa kolejna osoba.

Udział jest równoznaczny ze zgodą na opublikowanie danych osobowych na stronie esanok.pl oraz sanok24.pl

08-08-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)