REKLAMA
REKLAMA

Dusił i bił po głowie mężczyznę. Za rozbój otrzymał dozór policyjny

SANOK / PODKARPACIE. Policjanci prowadzili czynności w związku z rozbojem, do jakiego doszło w Sanoku. Funkcjonariusze zatrzymali sprawcę, który wtargnął do mieszkania pokrzywdzonego i przemocą odebrał mu leki zawierające morfinę. Mężczyzna usłyszał już zarzut i został objęty policyjnym dozorem.

Do rozboju doszło w nocy 6. stycznia br. kwadrans przed godz. 3. w Sanoku przy ul. Kopernika. Z ustaleń Policji wynika, że do mieszkania 54-latka wtargnął znany mu osobiście mężczyzna. Następnie zaczął swoją ofiarę dusić oraz uderzać po głowie.

Napastnik powalił pokrzywdzonego na podłogę i grożąc pozbawieniem życia zażądał oddania mu leków zawierających narkotyki. 54-latek wydał przestępcy dwa plastry z zawartością morfiny. Po otrzymaniu leków sprawca oddalił się z miejsca zdarzenia.

Powiadomieni o popełnionym przestępstwie policjanci wykonali czynności, w wyniku których ustalili kim jest napastnik i rozpoczęli poszukiwania przestępcy. 27-letni mieszkaniec Sanoka został zatrzymany wczoraj około godz. 6 rano.  Mężczyzna został osadzony w policyjnym areszcie. Również wczoraj usłyszał zarzut rozboju.

Dziś prokurator podjął decyzję o objęciu sprawcy dozorem policyjnym. Za popełnienie przestępstwa rozboju 27-latek będzie odpowiadał przed sądem.

źródło: KPP Sanok

09-01-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)