REKLAMA
REKLAMA

Dusił i bił po głowie mężczyznę. Za rozbój otrzymał dozór policyjny

SANOK / PODKARPACIE. Policjanci prowadzili czynności w związku z rozbojem, do jakiego doszło w Sanoku. Funkcjonariusze zatrzymali sprawcę, który wtargnął do mieszkania pokrzywdzonego i przemocą odebrał mu leki zawierające morfinę. Mężczyzna usłyszał już zarzut i został objęty policyjnym dozorem.

Do rozboju doszło w nocy 6. stycznia br. kwadrans przed godz. 3. w Sanoku przy ul. Kopernika. Z ustaleń Policji wynika, że do mieszkania 54-latka wtargnął znany mu osobiście mężczyzna. Następnie zaczął swoją ofiarę dusić oraz uderzać po głowie.

Napastnik powalił pokrzywdzonego na podłogę i grożąc pozbawieniem życia zażądał oddania mu leków zawierających narkotyki. 54-latek wydał przestępcy dwa plastry z zawartością morfiny. Po otrzymaniu leków sprawca oddalił się z miejsca zdarzenia.

Powiadomieni o popełnionym przestępstwie policjanci wykonali czynności, w wyniku których ustalili kim jest napastnik i rozpoczęli poszukiwania przestępcy. 27-letni mieszkaniec Sanoka został zatrzymany wczoraj około godz. 6 rano.  Mężczyzna został osadzony w policyjnym areszcie. Również wczoraj usłyszał zarzut rozboju.

Dziś prokurator podjął decyzję o objęciu sprawcy dozorem policyjnym. Za popełnienie przestępstwa rozboju 27-latek będzie odpowiadał przed sądem.

źródło: KPP Sanok

09-01-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)