REKLAMA
REKLAMA

Dylemat Martina Vozdecky`ego

Do końca lipca wyjaśni się czy napastnik Ciarko PBS Bank KH Sanok Martin Vozdecky zostanie w ekipie aktualnego Mistrza Polski. Czeski napastnik rozważa propozycję sanockiego klubu, jak również wyjazd do Norwegii.

Martin Vozdecky, który od pięciu sezonów występuje w Ciarko PBS Bank KH Sanok, spotkał się w ostatnich dniach z działaczami klubu i otrzymał propozycję przedłużenia kontraktu. 36-letni zawodnik ma także ofertę z Norwegii gdzie rozważa ją pod kątem przyszłościowym. Miałby tam najpierw grać, a później pracować.

Zaproponowaliśmy Martinowi współpracę na kolejny sezon i daliśmy sobie czas na odpowiedź do końca miesiąca – mówi wiceprezes Ciarko PBS Bank KH Sanok Maciej Bilański.

Blisko przedłużenia umowy jest Kanadyjczyk Mike Danton.

Praktycznie wszystkie szczegóły zostały ustalone przez obie strony. Zostały tylko formalności związane z podpisaniem kontraktu. Myślę, że w najbliższych dniach sfinalizujemy umowę – dodaje Bilański.

Klub z Sanoka nie wyklucza przedłużenia umowy z kapitanem zespołu Martinem Richterem.

Czekamy na oficjalne stanowisko PZHL co do ilości obcokrajowców w tym sezonie. Jeśli oprócz Matthew Williamsa (przyp. red.), który ma być liczony jako Polak, będzie też Danton, to będziemy mieli miejsce na zakontraktowanie Richtera – zakończył Bilański.

źródło: Ciarko PBS Bank KH Sanok

14-07-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)