REKLAMA
REKLAMA

INTERWENCJA: Ruch Narodowy krytykuje burmistrza Sanoka. Gospodarz miasta odpowiada podczas uroczystej sesji (ZDJĘCIA)

„Stop igrzyskom na potrzeby kampanii wyborczej”, „Stop kampanii wyborczej za pieniądze podatników” grzmiały hasła wymalowane na transparentach, które w trakcie Światowego Zjazdu Sanoczan „przyozdabiały” Dom Sokoła.

Na naszą skrzynkę redakcyjną otrzymaliśmy kolejne zgłoszenie dotyczące interwencji. Tym razem, chodzi o transparenty, które podczas Światowego Dnia Sanoczan zamontowano na balkonie Domu Sokoła.

„Sanoccy narodowcy wiedzą jak grać lokalnej władzy na nerwach”. „Chcesz zobaczyć coś, co Ci poprawi humor, a jednocześnie zirytuje burmistrza Sanoka?” – czytamy na profilu Ruchu Narodowego Sanok w jednym z portali społecznościowych. Pod wymienionymi wpisami umieszczono zdjęcia transparentów.

Chcę powiedzieć obecnym tu młodym ludziom, że w idei tego zjazdu, nie ma żadnego drugiego dna. Jest jedna wielka idea: pokazania, że warto tu być, w Sanoku […] Jest ona słuszna, prawdziwa i płynie z serca […] O Sanoku warto mówić,  o jego troskach i sukcesach. Warto się o niego starać – mówił Wojciech Blecharczyk, podczas uroczystej sesji Rady Miasta inaugurującej Światowy Zjazd Sanoczan.

źródło: materiały nadesłane

TS

26-06-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)