REKLAMA
REKLAMA

INTERWENCJA: Śmietnik na ulicy Kołłątaja w Sanoku. „Zbierają się i urządzają biby” (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Otrzymaliśmy sygnał od mieszkańca Sanoka dotyczący zaśmieconej ul. Kołłątaja i pobliskiego potoku. Nasz czytelnik zwraca również uwagę na obyczaje panujące w tej okolicy. – Zbierają się tam grupy młodych ludzi i urządzają sobie bibę, stare „żuki” zresztą też. Jedni jedzą i piją, inni w tym czasie załatwiają potrzeby fizjologiczne – relacjonuje zdenerwowany sanoczanin.

Ulica Kołłątaja w Sanoku to mała dróżka równoległa do ul. Lipińskiego, ciągnąca się wzdłuż potoku i to właśnie jego zaśmiecenie szokuje najbardziej.

Jestem zdruzgotany śmietniskiem w tej okolicy – mówi mieszkaniec Sanoka i autor zdjęć.

Rozrzucone butelki, plastikowe kubki, resztki jedzenia oraz różnego rodzaju opakowania to nie jedyny problem przechodniów, a przede wszystkim mieszkańców tamtej okolicy.

Bywa i tak, że przechodzące ul. Kołłątaja osoby są zaczepiane przez „imprezowiczów”, którzy potrafią rzucić: “co się k*** gapisz?”. Ze względu na bezpieczeństwo, ciężko zareagować, kiedy takie teksty kierowane są do kobiet, czy rodziców spacerujących z dziećmi – dodaje internauta.

Zgodnie z informacjami przesłanymi przez czytelnika, sprawa była sygnalizowana zarówno w Urzędzie Miasta Sanoka, jak i na policji. Do obu instytucji zwróciliśmy się z zapytaniem dotyczącym zgłoszeń w tej sprawie.

Odpowiedzi oraz więcej informacji dotyczących zaśmieconej ul. Kołłątaja w Sanoku już w poniedziałek.

zdjęcia nadesłane

[contact-form-7 404 "Not Found"]

17-01-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)