REKLAMA
REKLAMA

Kierując bez uprawnień spowodował kolizję

POWIAT BRZOZOWSKI / PODKARPACIE. Na szczęście nikt nie doznał obrażeń w następstwie zderzenia samochodu osobowego z motocyklem. Policjanci ustalili, że do kolizji doprowadził kierowca jednośladu, który nie posiadał uprawnień do kierowania.

Do zdarzenia doszło w sobotę, po godz. 13 w Przysietnicy. Jak ustalili policjanci, kierujący motocyklem 18-letni mieszkaniec Izdebek, wyprzedzając na zakręcie dwa samochody osobowe, nie zdążył powrócić na swój pas ruchu i zderzył się z nadjeżdżającym z przeciwnego kierunku samochodem marki Kia. W zderzeniu nikt nie został ranny. Policjanci sprawdzili trzeźwość kierowców. Obaj mężczyźni byli trzeźwi. Jednak, jak ustalili funkcjonariusze, 18-latek kierujący motocyklem, nie miał do tego uprawnień.

Za swoje zachowanie mężczyzna otrzymał dwa mandaty karne, jeden za prowadzenie pojazdu bez wymaganych uprawnień, a drugi za spowodowanie kolizji.

KPP Brzozów

04-11-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)