REKLAMA
Praca Auto Serwis
Janas Podłogi
REKLAMA

Kolorowe rozmowy z mieszkańcami ziemi zagórskich przedszkolaków (ZDJĘCIA)

BIESZCZADY / PODKARPACIE. Bieszczadzki  Park Narodowy po raz kolejny zaprosił przedszkolaków ze Szkoły Podstawowej w Zagórzu do bezpłatnego udziału w XIX edycji programu edukacyjnego „Kolorowe rozmowy z mieszkańcami naszej ziemi”.

Zajęcia dla grupy „B” odbyły się 2 kwietnia 2014 r na ekspozycjach muzealnych, gdzie dzieci zwiedziły wystawę przyrodniczą „Flora i fauna Bieszczadów”, poprzez gry i zabawy edukacyjne zagłębiły tajniki bieszczadzkiej przyrody, a na koniec podczas zajęć plastycznych na ekspozycji zilustrowały różnorodne problemy dotyczące roślin i zwierząt.


Podsumowaniem programu będzie wystawa plastyczna prac dzieci, zorganizowana 26 kwietnia b/r. z okazji Światowego Dnia Ziemi. Wszyscy młodzi artyści nagrodzeni zostaną dyplomami, kolorowymi książeczkami i słodyczami.


Podczas zajęć dzieci uważnie i z wielkim zainteresowaniem słuchały opowieści o życiu i zwyczajach zwierząt. Rozwiązywały zagadki słowne i dotykowe. Na koniec z wielkim zapałem wzięły się do rysowania ulubionych zwierząt. Największe zainteresowanie wzbudziły niedźwiadki, wilki i lisy.


Zajęcia w Muzeum Bieszczadzkiego Parku Narodowego w Ustrzykach Dolnych na długo zostaną w  pamięci dzieci.

materiał nadesłany

22-04-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)