REKLAMA
REKLAMA

Przez trzy dni policyjnej akcji ,,Wielkanoc 2014″ zatrzymano 50 nietrzeźwych kierowców

PODKARPACIE. Przez trzy pierwsze dni trwania policyjnej akcji ,,Wielkanoc 2014″ na drogach Podkarpacia doszło do 11 wypadków, w których rannych zostało 18 osób. Nikt nie zginął. Przez te trzy dni policjanci zatrzymali 50 nietrzeźwych kierowców.

Policyjne działania „Wielkanoc 2014” rozpoczęły się w Wielki Piątek. Funkcjonariusze będą czuwali nad płynnością ruchu, zwracali uwagę na stan trzeźwości kierowców, na przypadki przekraczania prędkości oraz przestrzeganie obowiązku jazdy w zapiętych pasach bezpieczeństwa. Zadbajmy, aby świąteczne powroty były bezpieczne.

Do poważnego wypadku w ciągu tych trzech świątecznych dni doszło w niedzielę w Okoninie koło Ropczyc. W zderzeniu audi z seatem rannych zostało dziewięć osób. O tym wypadku przeczytasz tutaj.

Policjanci zatrzymali wielu nietrzeźwych kierujących. Rekordzistą był 33-letni mieszkaniec Beska, który mając prawie 4 promile alkoholu w organizmie spowodował dwie kolizje. O tym zdarzeniu czytaj tutaj.

W Wielkanocną Niedzielę około godz. 23 w miejscowości Kłyżów w powiecie stalowowolskim kierowca volvo stracił panowanie nad pojazdem, wjechał do przydrożnego rowu i uderzył w betonowy przepust. Do szpitala trafili dwaj pasażerowie samochodu. Okazało się, że 22-latek kierujący volvo był pijany. Alkomat wskazał w organizmie młodego mężczyzny ponad 2,4 promila alkoholu. 22-latek został zatrzymany w policyjnym areszcie.

Wyniki działań „Wielkanoc 2014”:

Więcej informacji niebawem.

KWP

22-04-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)