REKLAMA
REKLAMA

Pięciu siatkarzy reprezentujących Podkarpacie ze złotym medalem mistrzostw świata!

RZESZÓW / PODKARPACIE. Pięciu siatkarzy występujących w Asseco Resovii zawiesiło wczoraj na swoich szyjach złote medale mistrzostw świata, które odbywały się w Polsce. Biało-czerwoni po niezwykle emocjonującym spotkaniu pokonali Brazylię 3:1 i po raz drugi w historii sięgnęli po tytuł. Wkrótce, kibice będą mogli zrobić sobie zdjęcie między innymi z mistrzami.

Polska pokonała Brazylię 3:1 (-18, 22, 23, 22) i powtórzyła sukces poprzedniej złotej ekipy, która stanęła na najwyższym stopniu podium w 1974 roku.

W katowickim Spodku panowała wyjątkowa atmosfera. Na oczach 12 tysięcy wymalowanych w biało-czerwone barwy kibiców, pisała się historia polskiej siatkówki. Złote krążki najlepszym siatkarzom na świecie wręczał prezydent Bronisław Komorowski. Trafiły one również do pięciu zawodników Asseco Resovii Rzeszów: Rafała Buszka, Piotra Nowakowskiego, Krzysztofa Ignaczaka, Dawida Konarskiego i Fabiana Drzyzgi.

Już wkrótce (29 września o godzinie 17:00), kibice będą mogli zrobić sobie zdjęcie między innymi z mistrzami świata. W hali Podpromie, wykonana zostanie sesja fotograficzna siatkarzy i sympatyków klubu.

Wspólna fotografia wykorzystana zostanie do wydruków wielkoformatowych, które na stałe ozdobią halę Podpromie. Każdy z kibiców będzie mógł więc odnaleźć się na fotografii wśród siatkarzy Asseco Resovii […] Prosimy kibiców o ubranie się w biało-czerwone barwy i zabranie ze sobą szalików! – czytamy w oficjalnym serwisie internetowym Asseco Resovii Rzeszów.

Jak mecz finałowy przeżywały sanockie siatkarki? Jak dopingowali siatkarze TSV? Materiał filmowy już jutro na portalu Esanok.pl.

foto: oficjalny serwis internetowy Asseco Resovii Rzeszów

 

22-09-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)