REKLAMA
REKLAMA

Pijany wjechał w drzewo

GLINNE / PODKARPACIE. Policjanci zatrzymali kompletnie pijanego kierowcę, który mimo stanu w jakim się znajdował prowadził samochód po drodze krajowej z Leska do Glinnego. W miejscowości Glinne wjechał na przydrożny parking i uderzył pojazdem w rosnące tam drzewo. Dalszą jazdę pijanemu kierowcy uniemożliwili świadkowie zdarzenia

, którzy na miejsce wezwali Policję.

W sobotni wieczór policjanci zostali poinformowani o pijanym kierowcy, który swoim fordem galaxy wyjechał z Leska w kierunku Ustrzyk Dolnych. W miejscowości Glinne kierowca wjechał na przydrożny parking i uderzył pojazdem w rosnące tam drzewo. Dalszą jazdę pijanemu kierowcy uniemożliwili świadkowie zdarzenia, którzy na miejsce wezwali Policję.

Policjanci ustalili, że fordem galaxy kierował 30-letni mieszkaniec Sanoka. Mężczyzna był kompletnie pijany: wytoczył się z samochodu który prowadził, mówił bełkotliwie i bez sensu, czuć było od niego alkohol. Ponieważ odmówił poddania się badaniu na alkomacie, pobrano od niego krew do dalszych badań. 30-latek noc spędził w policyjnej izbie wytrzeźwień.

Policjanci ustalili również, że sanoczanin prowadził samochód mimo posiadanego zakazu, wydanego za popełnienie podobnego przestępstwa przez sąd. Za swoje zachowanie 30-latek odpowie przed sądem.

źródło: KPP Lesko

24-11-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)