REKLAMA
REKLAMA

Policjanci zatrzymali złodzieja zawieszki

SANOK / PODKARPACIE. Policjanci zatrzymali złodzieja, który ukradł złotą zawieszkę na łańcuszek. Mężczyzna zerwał przedmiot z szyi właścicielki. Sprawca został już ukarany przez sąd. Do zdarzenia doszło w poniedziałek przed godz. 20.

Do dwóch kobiet idących ul. Kolejową w Sanoku podbiegł mężczyzna, a następnie jednej z nich zerwał z szyi łańcuszek. Kobieta zorientowała się, że złodziej ukradł jedynie zawieszkę, gdyż zerwany łańcuszek zaczepił się o ubranie.

Policjanci wspólnie z kobietami patrolowali okolicę w poszukiwaniu złodzieja. Przejeżdżając ul. Kołłątaja funkcjonariusze zauważyli mężczyznę, który odpowiadał rysopisowi sprawcy. Kobiety rozpoznały w nim złodzieja. Po sprawdzeniu odzieży mężczyzny okazało się, że ma on przy sobie skradzioną zawieszkę.

Złodziejem okazał się 26-letni mężczyzna. Został zatrzymany w policyjnym areszcie. Sąd ukarał 26-latka w trybie przyspieszonym.

KPP Sanok

31-07-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)