REKLAMA
REKLAMA

Pomóż stworzyć sentymentalną podróż w przeszłość. Pochwal się swoimi pamiątkami

Szanowni Sanoczanie!
Przygotowania do Światowego Zjazdu Sanoczan, który odbędzie się w Sanoku 20-23 czerwca br., nabierają tempa. Gromadzimy pomysły i kształtujemy program zjazdowy, aby zapewnić uczestnikom moc niezapomnianych wrażeń i atrakcji.

Złożą się na niego koncerty, wycieczki, spotkania, zawody, konkursy i wiele innych. Planujemy publikacje pozjazdowe, a także produkcję filmu. Do tych działań niezbędna będzie nam Państwa pomoc. Sądzimy, że w Państwa prywatnych zbiorach znajdą się stare zdjęcia, klisze fotograficzne, diapozytywy, pamiętniki, wspomnienia, listy, kroniki, czy filmy, itp., które z powodzeniem można będzie wykorzystać do opracowania wydawnictw zjazdowych, czy kroniki zjazdu. Prosimy Was zatem Drodzy Sanoczanie o podzielenie się z nami informacją o posiadaniu takich materiałów, w celu ustalenia sposobu ich wykorzystania. Wspomniane informacje prosimy przesyłać na adres mailowy: rzecznik@um.sanok.pl
Liczymy, że dzięki nim uda nam się zachować pamięć o tych wydarzeniach i zabrać uczestników zjazdu w sentymentalną podróż w przeszłość.

Organizatorzy

 

foto: sxc.hu

21-01-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook