REKLAMA
REKLAMA

Przewrócona cysterna zablokowała drogę (ZDJĘCIA)

POWIAT BRZOZOWSKI / PODKARPACIE. W Bliznem doszło do zdarzenia drogowego, które spowodowało ponad sześciogodzinne utrudnienia w ruchu. Kierujący ciągnikiem siodłowym marki Man stracił panowanie nad pojazdem i doprowadził do wywrócenia się przyczepy z cysterną

, w której przewoził ponad 7 tys. litrów oleju napędowego.  Na szczęście w wyniku tego zdarzenia nikomu nic się nie stało.

Do zdarzenia doszło w piątek, około godz. 14.30 w  miejscowości Blizne na drodze wojewódzkiej prowadzącej z Brzozowa do Rzeszowa. Skierowani na miejsce policjanci ustalili, że kierujący ciągnikiem siodłowym marki Man, 25-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej na prostym odcinku drogi stracił panowanie nad pojazdem i doprowadził do wywrócenia się przyczepy z cysterną, w której przewoził ponad 7 tys. litrów oleju napędowego. W samochodzie nie było pasażerów. W wyniku tego zdarzenia kierowca nie doznał obrażeń.

Na miejscu zdarzenia ponad sześć godzin pracowali policjanci. Ciężarowa przyczepa z cysterną oleju napędowego była stawiana za pomocą specjalnego dźwigu. Droga na tym odcinku była całkowicie nieprzejezdna. Funkcjonariusze zorganizowali objazdy.

Kierujący manem za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym innego niż kolizja drogowa został ukarany mandatem karnym.

KPP Brzozów

01-09-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)