REKLAMA
REKLAMA

AKTUALIZACJA / SANOK: Potrącenie na pasach przy Arkadach. Kierowca nie udzielił pomocy i odjechał (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Na przejściu dla pieszych znajdujących się na ul. Kościuszki w Sanoku w pobliżu Arkad, doszło do potrącenia młodej kobiety. Według relacji świadków, kierowca czarnego samochodu odjechał z miejsca zdarzenia. Potrącona została przewieziona do szpitala. Była przytomna.

Świadkowie relacjonują, że czarną osobówką kierował młody mężczyzna. Samochód nadjechał od ul. Jagiellońskiej i uderzył najprawdopodobniej bokiem w przechodzącą na pasach młodą kobietę. Odjeżdżając, kierowca zwolnił na chwilę, ale po kilku sekundach oddalił się.

Do poszkodowanej podbiegł mężczyzna i udzielił jej pomocy.

Szybko na miejscu pojawiła się karetka. Ratownicy zabrali potrąconą do szpitala.

Wydaje się, że ustalenie sprawcy będzie tylko kwestią czasu, biorąc pod uwagę fakt, że na budynku sądu zainstalowana jest kamera, która powinna obejmować miejsce potrącenia, jak również to, że policja posiada numery rejestracyjne pojazdu.

AKTUALIZACJA 11:15:

Policja namierzyła prawdopodobnego sprawcę potrącenia. Kieruje on czarną toyotą i ze wstępnych ustaleń wynika, że obecnie znajduje się kilkadziesiąt kilometrów od Sanoka, podróżując w kierunku Rzeszowa. Z naszych informacji wynika, że mężczyzna został poinstruowany, aby się zatrzymać, a zmierzający do niego funkcjonariusze przeprowadzą wkrótce niezbędne czynności.

 

22-09-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)