REKLAMA
REKLAMA

SANOK: Złodzieje namiotów złapani na gorącym uczynku

SANOK / PODKARPACIE. Policjanci zatrzymali trzech mężczyzn, którzy kradli namioty handlowe. Sprawcy wynosili je z zaparkowanego  samochodu. Na widok radiowozu zaczęli uciekać, jednak zostali zatrzymani przez funkcjonariuszy. Przed sądem odpowiedzą za kradzież z włamaniem.

W sobotę przed godz. 22. dyżurny Policji odebrał zgłoszenie, że cztery osoby na ul. Lipińskiego coś wyciągają ze stojącego samochodu i przenosi za pobliski budynek. Po przybyciu na miejsce policjanci zauważyli grupę osób, które na widok radiowozu zaczęły uciekać. W wyniku pościgu trzy osoby zostały zatrzymane.

Funkcjonariusze ustalili, że zatrzymani włamali się do zaparkowanego samochodu i po otworzeniu go zaczęli wynosić namioty handlowe łącznej watrości około 3 tys. zł. Spłoszeni przez policjantów celu nie osiągnęli. Sprawcami kradzieży okazali się mieszkańcy powiatu sanockiego w wieku 23 i 21 lat. Mężczyźni byli pijani. Każdy z badanych miał w organizmie ponad 2 promile alkoholu. Sprawcy w przeszłości dopuszczali się podobnych przestępstw.

Za kradzież z włamaniem odpowiedzą przed sądem. Za popełnienie tego czynu grozi kara pozbawienia wolności od roku do lat 10.

źródło: KPP Sanok

10-03-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)