REKLAMA
REKLAMA

SOBOTA: Mecz z podtekstami. Sanoccy siatkarze zagrają z Błękitnymi Ropczyce

SANOK. W sobotę (29 listopada) siatkarze TSV Cellfast Sanok rozegrają mecz 9. kolejki II ligi, w którym zmierzą się z Błękitnymi Ropczyce. Spotkanie zapowiada się niezwykle interesująco co najmniej z kilku powodów. Warto zaznaczyć, że czterech zawodników zagra przeciwko drużynie, w której występowali w poprzednim sezonie.

Patronem medialnym spotkań rozgrywanych przez TSV Sanok jest portal Esanok.pl.II liga, grupa 6.

9. kolejka

TSV Cellfast Sanok – Błękitni Riopczyce
Hala sportowa Zespołu Szkół nr 3 w Sanoku
29.11.2014 godzina 17:00

DOŁĄCZ DO TRANSMISJI

(transmisja dostępna od 29.11.2014, od godziny 16:50)

II liga, grupa 6.

9. kolejka

TSV Cellfast Sanok – Błękitni Riopczyce
Hala sportowa Zespołu Szkół nr 3 w Sanoku
29.11.2014 godzina 17:00

DOŁĄCZ DO TRANSMISJI

(transmisja dostępna od 29.11.2014, od godziny 16:50)W sobotę o godzinie 17:00 w hali Zespołu Szkół nr 3 w Sanoku rozpocznie się mecz pomiędzy TSV Cellfast Sanok i KS Błękitni Ropczyce. Przed rozpoczęciem sezonie, obie ekipy znajdowały się w gronie faworytów rozgrywek. Jak na razie, z tej roli lepiej wywiązują się sanoczanie, którzy zajmują 1. miejsce w tabeli grupy 6., mając w dorobku 21 punktów po 7 zwycięstwach w ośmiu meczach. Błękitni plasują się na 6. pozycji, legitymując się 12 punktami za 4 wygrane.

Szansę na ponowne zaprezentowanie swoich umiejętności sanockiej publiczności będą mieli Rafał Golonka i Jan Włodarczyk, obecnie zawodnicy Błękitnych, a w poprzednim sezonie siatkarze reprezentujący barwy TSV. Jeśli trener Piotr Podpora o tym zdecyduje, po drugiej stronie siatki staną Tomasz Kusior i Paweł Rusin, czyli gracze, którzy jeszcze kilka miesięcy temu zdobywali ligowe punkty dla Ropczyc.

Mecz 9. kolejki zakończy zmagania siatkarzy w I rundzie sezonu zasadniczego. Sanoczanie będą chcieli utrzymać bądź powiększyć przewagę punktową nad zespołami, które starają się doścignąć lidera. Goście zagrają o awans w ligowej tabeli. Szykują się duże emocje.

Transmisję na żywo z tego spotkania przeprowadzi portal Esanok.pl. Początek transmisji o godzinie 16:55.

źródło: Red., materiały nadesłane

28-11-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)