REKLAMA
REKLAMA

Szkoła dla rodziców

SANOK / PODKARPACIE. Miasto Sanok po raz kolejny organizuje cykl zajęć warsztatowych dla rodziców pod nazwą „Szkoła dla Rodziców i Wychowawców” w ramach Gminnego Programu Przeciwdziałania Narkomanii w Sanoku. Pierwsza jego część pod nazwą „Szkoła dobrego rodzica”, rozpocznie się już w marcu.

W programie mogą wziąć udział wszystkie osoby szukające sposobu na nawiązanie głębszych i cieplejszych relacji z dziećmi. Podczas dziesięciu spotkań będzie można nabyć praktyczne umiejętności dotyczące problemów, m.in. radzenia sobie z emocjami kiedy nasze dziecko się złości, skutecznego wyznaczania dziecku granic i jednocześnie pozostawania z nim w dobrych stosunkach, rozwijania w dziecku zdrowego poczucia własnej wartości, czy poznania sposobów na stanie się zadowolonym rodzicem. Po ukończeniu pierwszej części szkolenia, można będzie doskonalić swoje umiejętności w kolejnych częściach programu: „Rodzeństwo bez rywalizacji” oraz „Wszystko o nastolatku”.

Z roku na rok zajęcia cieszą się coraz większym powodzeniem. Rodzice, którzy w nich uczestniczą, oceniają pozytywnie ich skuteczność.

Bezpłatne warsztaty rozpoczną się już w czwartek 6 marca br. o godz. 16.00 w Gimnazjum nr 3, przy ul. Lipińskiego 63. Zajęcia poprowadzi psycholog, trener Szkoły dla Rodziców i Wychowawców. Ze względu na ograniczoną wymogami warsztatu liczbę miejsc prosimy o wcześniejsze zapisy telefoniczne pod nr telefonu 13 461 00 95 lub 531 31 72 86.

Agnieszka Frączek
Rzecznik Prasowy Urzędu Miasta w Sanoku

06-03-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook