REKLAMA
REKLAMA

Udany taneczny weekend Formacji Tańca Towarzyskiego „FLAMENCO” (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Podczas odbywających się w miniony weekend Przeglądów Zespołów Tanecznych w Krośnie i w Głogowie Małopolskim, dziecięca grupa FTT „FLAMENCO” działająca od 24 lat w Sanockim Domu Kultury uplasowała się na trzecich miejscach.

Na Przeglądzie Tanecznym „Kaczucha” w Krośnie przez scenę przewinęło się 54 zespoły, natomiast w Głogowie Małopolskim zatańczyło 35 zespołów. Zważywszy, że dzieci z „Flamenco” tańczą dopiero półtorej roku jest to duży sukces zespołu. Do udziału w Przeglądach formację przygotowała Wiesława Skorek.

Skład grupy:
Emilia Borowiec, Anna Chmura, Oliwia Ćwiklińska, Gabriela Kadubiec, Jagoda Kopczak, Amelia Kopiec, Katarzyna Marszałek, Helena Ostrowska, Amelia Ruchlewicz, Dominika Stec, Aleksandra Struś, Kacper Baran, Wojciech Bogaczewicz, Mikołaj Juszczak, Bartosz Kiczorowski, Konrad Kogut, Krzysztof Kopiec, Patryk Łuczejko, Ernest Mołczan, Maciej Pawlik, Szymon Wajcowicz.

12-05-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)