REKLAMA
REKLAMA

UWAGA: Utrudnienia na krajowej „9”. Naczepa samochodu ciężarowego uderzyła w dostawczego busa

W Jasienicy Rosielnej na krajowej „9” naczepa samochodu ciężarowego uderzyła w dostawczego busa, następnie przewróciła się na jezdnie. Droga w tym miejscu jest całkowicie zablokowana. Policjanci kierują na objazdy. Utrudnienia mogą potrwać do godz. 19. W zdarzeniu nikt nie doznał poważniejszych obrażeń.

Około godz. 14.30 dyżurny brzozowskiej Policji został powiadomiony o zdarzeniu na drodze krajowej nr 9 w Jasienicy Rosielnej. Doszło tam do zderzenia naczepy samochodu ciężarowego z dostawczym busem.

Pracujący na miejscu policjanci ustalili, że podczas zjeżdżania ze wzniesienia samochodu ciężarowego, ciągnięta przez niego naczepa wysunęła się na przeciwległy pas ruchu i uderzyła w dostawczego volkswagena. Następnie naczepa przewróciła się na jezdnię. Na szczęście w zdarzeniu nikt nie doznał poważniejszych obrażeń.

Droga krajowa nr 9 w miejscu wypadku jest zablokowana. Policjanci kierują na objazdy w Krośnie i Domaradzu przez Sanok. Utrudnienia mogą potrwać do godz. 19.

KWP

01-10-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)