REKLAMA
PBS Dydnia
REKLAMA

UWAGA: Utrudnienia na krajowej „9”. Naczepa samochodu ciężarowego uderzyła w dostawczego busa

W Jasienicy Rosielnej na krajowej „9” naczepa samochodu ciężarowego uderzyła w dostawczego busa, następnie przewróciła się na jezdnie. Droga w tym miejscu jest całkowicie zablokowana. Policjanci kierują na objazdy. Utrudnienia mogą potrwać do godz. 19. W zdarzeniu nikt nie doznał poważniejszych obrażeń.

Około godz. 14.30 dyżurny brzozowskiej Policji został powiadomiony o zdarzeniu na drodze krajowej nr 9 w Jasienicy Rosielnej. Doszło tam do zderzenia naczepy samochodu ciężarowego z dostawczym busem.

Pracujący na miejscu policjanci ustalili, że podczas zjeżdżania ze wzniesienia samochodu ciężarowego, ciągnięta przez niego naczepa wysunęła się na przeciwległy pas ruchu i uderzyła w dostawczego volkswagena. Następnie naczepa przewróciła się na jezdnię. Na szczęście w zdarzeniu nikt nie doznał poważniejszych obrażeń.

Droga krajowa nr 9 w miejscu wypadku jest zablokowana. Policjanci kierują na objazdy w Krośnie i Domaradzu przez Sanok. Utrudnienia mogą potrwać do godz. 19.

KWP

01-10-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)