REKLAMA
STALNEY PSP
REKLAMA

VII Podkarpackie Spotkania Pianistyczne. Sukcesy młodych sanockich muzyków

KROSNO / PODKARPACIE. W dniach 25-26 kwietnia 2014 r. w Zespole Szkół Muzycznych im. I. J. Paderewskiego w Krośnie odbyły się VII Podkarpackie Spotkania Pianistyczne. W konkursie brała udział rekordowa liczba 76 uczestników z całej Polski i zagranicy.

Państwową Szkołę Muzyczną I i II st. w Sanoku reprezentowali: Bartosz Jarosz z klasy Oksany Drozdowskiej, Michał Inglot, Mateusz Putyra, Michał Bednarz z klasy Janusza Ostrowskiego oraz Gabriela Pisiak z klasy Roberta Handermandera. Sanocka grupa zaprezentowała się bardzo dobrze, rewelacyjnie wykonując utwory J. S. Bacha, utwór wirtuozowski oraz cantylenę.

W Jury Spotkań zasiedli uznani przedstawiciele uczelni muzycznych z Krakowa i Łodzi, pod przewodnictwem dr hab. Mirosława Herbowskiego. Uczniowie sanockiej szkoły zdobyli uznanie Jury uzyskując następujące lokaty: Bartosz Jarosz – III miejsce w grupie I, Mateusz Putyra – wyróżnienie w grupie I, Michał Bednarz – II miejsce w grupie IV (I miejsca nie przyznano).

Serdecznie gratulujemy młodym muzykom, życząc im dalszego rozwoju artystycznego i kolejnych pięknych sukcesów.

PSM Sanok

13-05-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)