REKLAMA
REKLAMA

Więcej kolizji, ale ogólnie bezpieczniej

POWIAT SANOCKI / PODKARPACIE. Tegoroczne działania w ramach „Majowego Weekendu” trwały 5 dni. W tym czasie na drogach powiatu sanockiego służbę pełniło 169 funkcjonariuszy. Z całą pewnością można uznać, że długi majowy weekend minął bezpiecznie

, z policyjnych statystyk wynika również, że było bezpieczniej niż w roku ubiegłym.

Działania pod kryptonimem „Majowy Weekend 2014” trwały od 30.04 do 4.05. W tym czasie o bezpieczeństwo na drogach powiatu sanockiego dbało 169 policjantów, 1 funkcjonariusz Straży Granicznej oraz 5 ze Straży Miejskiej.

Podczas tegorocznych działań na drogach było bezpieczniej niż w roku ubiegłym. Poniżej podsumowanie zdarzeń z terenu powiatu sanockiego w 2014 i 2013 roku:

O bezpieczeństwo na drogach powiatu dbali funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Sanoku z pomocą sanockiej Straży Miejskiej oraz Straży Granicznej, którzy pilnując ładu i porządku na drodze stwarzali dogodne warunki do bezpiecznego podróżowania. Jednak największą zasługę trzeba przypisać samym  kierującym, którzy korzystając z dróg wykazali się olbrzymią odpowiedzialnością, cierpliwością i rozwagą.

KPP Sanok

05-05-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)