REKLAMA
REKLAMA

Z REGIONU: Kierownik sklepu ukradł 130 tys. zł. Okazało się, że je zabetonował (ZDJĘCIA)

Policjanci zatrzymali 35-letniego mieszkańca Rzeszowa, który do niedawna był kierownikiem sklepu ze sprzętem RTV i AGD. Funkcjonariusze udowodnili mu, że odpowiada za zniknięcie z kasy sklepu ponad 130 tys. zł. Mężczyzna schował pieniądze w foliowe opakowania i zabetonował

w formach na kostkę brukową.

Po decyzji właściciela sieci sklepów ze sprzętem RTV i AGD, placówka w Dębicy została pod koniec maja zamknięta. W sklepowym sejfie zdeponowano ponad 132 tys. złotych pochodzące ze sprzedaży oferowanego asortymentu. Kiedy na początku czerwca kierownik regionalny zaczął rozliczać placówkę, okazało się, że w sejfie nie ma złożonych tam wcześniej pieniędzy. O sprawie została powiadomiona Policja.

Podczas prowadzonych czynności konieczne było przesłuchanie wszystkich osób, które miały dostęp do pieniędzy. Funkcjonariusze szybko ustalili prawdopodobnego sprawcę. Podczas przeszukania domu, w którym mieszkał, ujawnili 14 plastikowych form do wykonywania kostki brukowej, w których były zabetonowane paczki banknotów. Policjanci odzyskali skradzione pieniądze, a 35-letni mieszkaniec Rzeszowa oprócz utraty pracy, poniesie odpowiedzialność karną za kradzież.

Śledztwo w tej sprawie prowadzi Prokuratura Rejonowa w Dębicy. Za kradzież mężczyźnie grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

źródło: KPP Dębica

17-06-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)