REKLAMA
REKLAMA

Zakończenie roku w Akademii Przyszłości w Sanoku (ZDJĘCIA)

Akademia Przyszłości w Sanoku oficjalnie zakończyła kolejny rok akademicki. Spotkanie odbyło się w sanockim Klubie Górnika. Zaproszeni goście mogli nie tylko usłyszeć, jak wiele sukcesów osiągnęli sanoccy studenci, ale także zobaczyć wernisaż prac dzieci oraz pokaz ich umiejętności.

Spotkanie podzielone zostało na dwie części. Pierwszą z nich była Gala Sukcesów, którą poprowadziła m.in. koordynator sanockiej Akademii Przyszłości w br. – Maria Gajewska. Mali studenci otrzymali Dyplomy Sukcesów, na których Tutorzy wypisali ich osiągnięcia i sukcesy. Po ich ilości można śmiało stwierdzić, że Akademia to nie tylko program, ale przede wszystkim ludzie i ich cele, ich marzenia, pragnienia. Akademia Przyszłości to wygrana. Wygrał bowiem każdy – zarówno studenci, jak i tutorzy.

W trakcie tej części została również ogłoszona zmiana na stanowisku koordynatora Akademii Przyszłości w Sanoku. Nowym koordynatorem został Marcin Pinkowski z Rzeszowa. Odczytano także list gratulacyjny dla całej sanockiej AP od rektor PWSZ w Sanoku dr Elżbiety Cipora.

Najbardziej wyczekiwanym momentem było pojawienie się na sali pięknego, a przede wszystkim smacznego tortu zrobionego przez firmę Piekarnia – Cukiernia „Szelców” z Leska. Czy smakował? Wystarczyło zobaczyć, jak szybko znikał z talerzyków każdego z dzieci.

Po tym nastąpiła część druga, czyli Gala Artystyczna w trakcie, której każde z dzieci miało szansę przedstawić swój talent na scenie. Mali studenci bez stresu prezentowali swoje umiejętności – śpiewali piosenki, tańczyli, recytowali wierszyki, przedstawiali skecze. Wszystko to było ciągle i głośno oklaskiwane przez zgromadzoną publiczność. W programie przewidziano także gry i zabawy dla studentów m.in. gra „krzesełka” czy taniec belgijski.

Akademia Przyszłości to studenci, tutorzy, liderzy koliderzy i koordynator. Akademia Przyszłości w Sanoku nie mogłaby jednak tak sprawnie funkcjonować bez pomocy wielu osób. Pragniemy serdecznie podziękować wszystkim, którzy nas wspierali, abyśmy mogli lepiej i sprawniej pomagać. Serdeczne podziękowania składamy: burmistrzowi Sanoka dr Wojciechowi Blecharczykowi (który objął patronat honorowy nad tegoroczną edycją Akademii Przyszłości), rektor PWSZ w Sanoku dr Elżbiecie Ciporze, komendantowi PSP w Sanoku bryg. mgr inż. Krzysztofowi Dżuganowi, prezesowi SPGK w Sanoku Czesławowi Bartkowskiemu, dyrektorowi Młodzieżowego Domu Kultury Jakubowi Osice, dyrektorowi Muzeum Budownictwa Ludowego Jerzemu Ginalskiemu oraz wszystkim pracownikom MBL w Sanoku, Marcinowi Krowiakowi z MBL w Sanoku, Piekarni – Cukierni „Szelców” z Leska oraz wszystkim, którzy wspierali nas choćby w najmniejszy sposób. Dla nas było to naprawdę dużo.

Akademia Przyszłości

Zapraszamy również wszystkich chętnych, którzy chcieliby zacząć z nami współpracę w kolejnej edycji na nasze strony www.kupindeks.pl, www.zostantutorem.pl.

źródło: materiały nadesłane

17-06-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)