REKLAMA
REKLAMA

Z REGIONU: Ratunek w ostatnim momencie. Mężczyzna wisiał już na sznurze

KROSNO / PODKARPACIE. Policja z Jedlicza została wezwana na interwencję w pobliskiej miejscowości. Ratownicy medyczni będący na miejscu przekazali informację o zabarykadowanym w domu mężczyźnie, który odgraża się, że zamierza popełnić samobójstwo. Policjanci podjęli próbę kontaktu z mężczyzną, bezskutecznie. Jeden z funkcjonariuszy obchodził dom i w świetle latarki przez okno ujrzał wiszącą na sznurze postać.

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Jedliczu wezwani na interwencję uratowali mężczyznę, który próbował popełnić samobójstwo. 45-letni mieszkaniec powiatu krośnieńskiego został przewieziony do szpitala.

Wczoraj wieczorem policjanci z Komisariatu Policji w Jedliczu zostali wezwani na interwencję do pobliskiej miejscowości. Na miejscu zastali załogę karetki Pogotowia Ratunkowego, która przekazała funkcjonariuszom informację, że mężczyzna zabarykadowany w domu odgraża się, że zamierza targnąć się na własne życie.

Policjanci podjęli próbę kontaktu z mężczyzną, bezskutecznie. W tym samych czasie policjant z wezwanego patrolu obchodził dom i w świetle latarki przez okno ujrzał wiszącą na sznurze postać. Funkcjonariusze natychmiast wybili szybę, weszli do środka i odcięli mężczyznę. Będący na miejscu ratownicy medyczni przystąpili do czynności ratunkowych. 45-letni mieszkaniec powiatu krośnieńskiego odzyskał przytomność i został przewieziony do szpitala.

źródło: KMP Krosno

foto: sxc.hu

04-02-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)