REKLAMA
REKLAMA

Zapisy do Prywatnego Przedszkola „BYSTRZAK”.

BYSTRZAK Akademia Twórczego Rozwoju w swojej ofercie posiada również Prywatne Przedszkole o charakterze Językowo-Artystycznym. Oferta skierowana jest do dzieci w wieku od 2,5 do 4 lat. Zajęcia prowadzone będą od poniedziałku do piątku od 6:30 do 17:00.

Jeśli będą Państwo zainteresowani przedłużeniem pobytu dziecka oczywiście istnieje taka możliwość. Planowany termin rozpoczęcia przygody z Państwa maluchami to 29 września (poniedziałek). Wcześniej osoby zainteresowane zostaną zaproszone na spotkanie organizacyjne.

NASZYM ZADANIEM JEST SPRAWIĆ, ABY DZIECI POLUBIŁY MYŚLENIE I NIE BAŁY SIĘ STAWAĆ NAWET PRZED NAJTRUDNIEJSZYMI WYZWANIAMI.

Tworzymy idealne warunki do uczenia się przez działanie, przeżywanie, odkrywanie:

  • animujemy do rozwiązywania problemów z pomocą metod aktywizujących
  • wspólnie ćwiczymy wyobraźnię i odwołujemy się do niej
  • systematycznie rozszerzamy wiedzę waszych pociech
  • ośmielamy do zadawania pytań i zaspokajania ciekawości
  • Wspomagamy indywidualny rozwój dziecka
  • Sprawujemy opiekę nad dziećmi zgodnie z ich potrzebami
  • Zapewniamy przyjazne, bezpieczne i zdrowe środowisko rozwoju
  • Stwarzamy warunki do rozwijania samodzielności
  • Zapewniamy warunki do harmonijnego rozwoju

Naszą misją jest towarzyszenie dziecku w jego rozwoju, budzenie zdolności i wzbogacanie doświadczeń, które wzmocnią ciekawość świata.

W ramach czesnego zostaną zapewnione:

– opieka nad dziećmi przez kompetentną i wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną od 6:30 do 17:00,

– zajęcia i zabawy opierające się na podstawie programowej

– codzienne zajęcia z języka angielskiego

– zajęcia plastyczne (przygoda z plastyką, malarstwem, origami, ciastolandią (modelina, masa solna). Zajęcia pozwalają  rozwinąć: sprawność manualną, koordynację wzrokowo-ruchową, wyobraźnię przestrzenną, koncentrację i podzielność uwagi, myślenie twórcze i konstrukcyjne)

– spotkania z ludźmi różnych zawodów

– doświadczenia i eksperymenty (spotkania z fizyką i chemią)

– warsztaty zdrowego jedzenia (dzieci wiedzą co to zdrowa żywność i podają jej przykłady, potrafią segregować produkty na zdrowe i niezdrowe, dzieci potrafią wymienić konsekwencje niezdrowego odżywiania, dzieci potrafią ułożyć Piramidę Zdrowego Żywienia)

– edukacja przyrodnicza (dzieci uczą się budowy człowieka, poznają gatunki roślin i zwierząt, poszerzają wiedzę z ochrony środowiska oraz tworzą własny ogródek)

Sala wyposażona jest wyłącznie w drewniane zabawki, posiadające odpowiednie atesty i certyfikaty. Zabawki drewniane jako jedyne uczą dziecko kreatywności, motoryki, logiki , rozwijają  osobowość dziecka , czego nie można powiedzieć o  ich plastikowych odpowiednikach.

Wyposażenie Sali tj. stoliki, krzesełka, mebelki, dywanik, podłoga posiadają odpowiednie atesty i certyfikaty. Łazienka również dostosowana jest do małych dzieci.

Jeśli dziecko nie jest samodzielne, nie rozstało się jeszcze z pampersem, nie stanowi to dla nas żadnego problemu. Jesteśmy po to aby pomóc maluchom stać się bardziej samodzielnymi.

Dodatkowym atutem BYSTRZAKA jest brak telewizora (rodzice nie płacą za to, aby ich pociechy w trakcie przebywania w Ośrodku oglądały telewizje). „Bystrzak” wyposażony jest w rzutnik bajek ANIA na klisze, z którego dzieci będą oglądać bajeczki, a jednocześnie uczyć się czytać (na slajdach są kilku wyrazowe napisy). Atmosfera podczas prezentacji bajek z rzutnika (przygaszone światło, wszyscy blisko siebie) sprawią, że dzieci odprężą się i poczują się jak w innym świecie.

ZASADY PANUJĄCE W BYSTRZAKU:

1) Zasada otwartych drzwi: Każdy Rodzic pragnie wiedzieć jak jego pociecha czuje się podczas zajęć. Dlatego „Bystrzak” serdecznie zaprasza Rodziców do obserwowania zajęć w dowolnie wybranym przez siebie czasie. U nas to Państwo wybierają dni i godziny odwiedzin. Nasze drzwi są zawsze otwarte dla Rodziców, Dziadków i rodzeństwa naszych uczniów.

Nasza Placówka jest miejscem, którego państwo szukacie. Nie zastąpimy w prawdzie Mamy ani Taty , ale zapewnimy państwa dzieciom najlepszą opiekę pedagogiczną , oraz zaspokoimy potrzeby indywidualne Waszych dzieci tak aby czuły się u nas domowo, radośnie i bezpiecznie.

Czesne wynosi:

8h – 11h dziennie: 380 zł/miesiąc + wyżywienie

7h – 5h dziennie: 330zł/miesiąc + wyżywienie

4h i mniej: 280zł/miesiąc + wyżywienie

Wyżywienie: 11zł dzienna stawka żywieniowa (śniadanie + II śniadanie + zupa + II danie + podwieczorek) Jedzonko dostarcza Restauracja STARY KREDENS.

 

Szczegółowe informacje znajdą Państwo na stronie www.bystrzak-sanok.pl lub pod numerem tel.: 511 519 076.

 


Tekst sponsorowany

19-09-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook