REKLAMA
REKLAMA

15 tys. strat i 16 skradzionych piw. 20-latek zatrzymany za kradzież i marihuanę

SANOK / PODKARPACIE. Zaledwie kilku godzin potrzebowali sanoccy policjanci, aby zatrzymać sprawcę włamań i odzyskać część skradzionego towaru. Przy zatrzymanym 20-latku policjanci znaleźli też narkotyki.

Za popełnione przestępstwa mieszkaniec Sanoka odpowie przed sądem.

Do przestępstw doszło w nocy z 2 na 3 września. 20-latek najpierw próbował włamać się do bankomatu usytuowanego przy ul. Lipińskiego w Sanoku. Zamierzonego celu nie osiągnął, jednakże uszkodził bankomat, powodując tym straty w wysokości 15 tysięcy złotych. Kolejną próbę włamania podjął na ul. Kochanowskiego. Po wyważeniu drzwi do sklepu skradł 16 piw.

Szybka reakcja sanockich funkcjonariuszy pozwoliła na zatrzymanie sprawcy przestępstwa już tego samego dnia. W mieszkaniu 20-latka ujawniono część łupu, który wróci do właściciela. Ponadto podczas przeszukania, znaleziono przy mężczyźnie woreczek z marihuaną. 20-latek odpowie przed sądem za włamania, zniszczenie mienia oraz za posiadanie substancji odurzających.

źródło: KPP Sanok

04-09-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)