REKLAMA
REKLAMA

17-letni diler narkotykowy z Zagórza zatrzymany (ZDJĘCIA)

ZAGÓRZ / PODKARPACIE. Policjanci zabezpieczyli narkotyki, które ujawnili w trakcie przeszukania w domu 17-letniego mieszkańca gminy Zagórz. Znaleziono u niego aparaturę przeznaczoną do uprawy konopi indyjskich.

Młodemu mężczyźnie przedstawiono zarzuty posiadania, uprawy i udzielania narkotyków. Za swoje czyny odpowie przed sądem.

1811490547

Funkcjonariusze z Posterunku Policji w Zagórzu wspólnie z policjantami wydziału kryminalnego sanockiej komendy ustalili, że młody mieszkaniec gminy Zagórz w swoim domu posiada uprawę konopi indyjskich. W trakcie przeszukania domu 17-latka policjanci znaleźli woreczki z suszem roślinnym o łącznej wadze ponad 26 gramów. Badanie zabezpieczonego suszu potwierdziło, że jest to marihuana. Ponadto policjanci ujawnili i zabezpieczyli sprzęt do uprawy konopi oraz 4 doniczki z sadzonkami rośliny. W toku prowadzonych czynności okazało się także, że młody mężczyzna udzielał narkotyków innym osobom.

1055362732

Zgromadzone dowody dały podstawy do przedstawienia 17-latkowi zarzutów z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Dotyczyły one posiadania, uprawy i udzielania narkotyków. Mężczyzna przyznał się do zarzucanych mu czynów. Zgodnie z przepisami za posiadanie i uprawę środków odurzających i psychotropowych grozi kara pozbawienia wolności do lat 3, natomiast udzielanie tych substancji w celu uzyskania korzyści majątkowej zagrożone jest karą do 10 lat pozbawienia wolności.

64154042

źródło: KPP Sanok

14-07-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)