REKLAMA
REKLAMA

17-letni diler narkotykowy z Zagórza zatrzymany (ZDJĘCIA)

ZAGÓRZ / PODKARPACIE. Policjanci zabezpieczyli narkotyki, które ujawnili w trakcie przeszukania w domu 17-letniego mieszkańca gminy Zagórz. Znaleziono u niego aparaturę przeznaczoną do uprawy konopi indyjskich.

Młodemu mężczyźnie przedstawiono zarzuty posiadania, uprawy i udzielania narkotyków. Za swoje czyny odpowie przed sądem.

1811490547

Funkcjonariusze z Posterunku Policji w Zagórzu wspólnie z policjantami wydziału kryminalnego sanockiej komendy ustalili, że młody mieszkaniec gminy Zagórz w swoim domu posiada uprawę konopi indyjskich. W trakcie przeszukania domu 17-latka policjanci znaleźli woreczki z suszem roślinnym o łącznej wadze ponad 26 gramów. Badanie zabezpieczonego suszu potwierdziło, że jest to marihuana. Ponadto policjanci ujawnili i zabezpieczyli sprzęt do uprawy konopi oraz 4 doniczki z sadzonkami rośliny. W toku prowadzonych czynności okazało się także, że młody mężczyzna udzielał narkotyków innym osobom.

1055362732

Zgromadzone dowody dały podstawy do przedstawienia 17-latkowi zarzutów z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Dotyczyły one posiadania, uprawy i udzielania narkotyków. Mężczyzna przyznał się do zarzucanych mu czynów. Zgodnie z przepisami za posiadanie i uprawę środków odurzających i psychotropowych grozi kara pozbawienia wolności do lat 3, natomiast udzielanie tych substancji w celu uzyskania korzyści majątkowej zagrożone jest karą do 10 lat pozbawienia wolności.

64154042

źródło: KPP Sanok

14-07-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)