REKLAMA
REKLAMA

BIESZCZADY: Dwukrotnie zatrzymywany mężczyzna z kolejną kontrolą bardziej pijany

BIESZCZADY / PODKARPACIE. W miniony weekend na drogach powiatu bieszczadzkiego policjanci zatrzymali trzech nietrzeźwych kierujących. Kierującego audi nawet dwa razy. Za jazdę w stanie nietrzeźwości grozi do 2 lat pozbawienia wolności.

W trakcie ostatniego weekendu na drogach powiatu bieszczadzkiego policjanci zatrzymali trzech nietrzeźwych kierujących, jednego ujawnili funkcjonariusze Straży Granicznej i to dwukrotnie.

W sobotę w Bandrowie kierujący volkswagenem jadąc z nadmierną prędkością, stracił panowanie nad pojazdem i dachował. 61-letni kierowca vw miał 1,42 promila alkoholu w organizmie. Pasażer, którego przewoził doznał ogólnych potłuczeń.

W niedzielę w Łobozewie patrol ruchu drogowego zatrzymał do kontroli kierującego audi. 35-letni mieszkaniec województwa świętokrzyskiego był pijany, urządzenie do badania stanu trzeźwości wskazało w jego organizmie 2,18 promila alkoholu. Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie do wytrzeźwienia i złożenia wyjaśnień.

W Krościenku tuż przed północą funkcjonariusze Straży Granicznej w Krościenku ujawnili kierującego audi, którego zachowanie wskazywało, że może być pod wpływem alkoholu. Przybyli na miejsce policjanci ustalili, że 29-latek jest pijany. Miał blisko 2 promile alkoholu w organizmie. Dodatkowo posiadał już sądowy zakaz prowadzenia pojazdów. Policjanci wystawili mężczyźnie wezwanie do stawienia w  komendzie. Około godz. 3 mężczyzna ponownie został zatrzymany kierując pojazdem tym razem w Czarnej. Wynik badania wskazał 2.03 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Policjanci zatrzymali mężczyznę do wytrzeźwienia potem zostanie przesłuchany.

Za jazdę w stanie nietrzeźwości grozi kara pozbawienia wolności do 2 lat oraz utrata prawa jazdy na okres nawet 15 lat.

2134011614

źródło: KPP Ustrzyki Dolne

20-07-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)