REKLAMA
REKLAMA

Finał z wielkim przytupem! Sanoccy muzycy z kolejnymi sukcesami na koncie

SANOK / PODKARPACIE. Bardzo udanie zaprezentował się na VII Ogólnopolskim Festiwalu Muzyki Akordeonowej „Harmonia zdrowia i muzyki” w Solcu-Zdroju zespół „Creative Quintet” z Państwowej Szkoły Muzycznej I i II st. im. Wandy Kossakowej i Społecznej Szkoły Muzycznej II st. w Sanoku zdobywając I miejsce w kategorii zespołów kameralnych.

Zespół gra w składzie: Dominika Witowicz – skrzypce, Ewa Kuśnierz – altówka, Natalia Dziok – fortepian, Rafał Pałacki – akordeon, Karol Wiciński – kontrabas, a prowadzony jest przez Grażynę Dziok, Dorotę Skibicką i Andrzeja Smolika.

W nagrodę zespół mógł zaprezentować się jeszcze dwukrotnie, najpierw w „Malinowym Zdroju” Hotel Spa w Solcu-Zdroju oraz na Koncercie Promenadowym w Busku-Zdroju, a na zakończenie imprezy zostali nagrodzeni wielkimi brawami na Koncercie Laureatów w Kościele pw. św. Mikołaja w Solcu-Zdroju.

Warto nadmienić, iż członek zespołu Rafał Pałacki również otrzymał III nagrodę w kategorii solistycznej do 19 lat, zaś sukces Creative Quintet to 200-setne I miejsce Sanockich muzyków różnych specjalności w konkursach międzynarodowych i ogólnopolskich w ciągu ostatnich 25 lat, a 20 zwycięstwo w bieżącym roku szkolnym!

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

materiał nadesłany

17-06-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)