REKLAMA
REKLAMA

NASZ PATRONAT: Szampańska zabawa tylko w Revolution. Karnawał czas zacząć

SANOK / PODKARPACIE. Gorące imprezy tylko w Revolution! Szampańska sylwestrowa zabawa z najlepszą muzyką, a po niej poprawiny i początek karnawałowego szaleństwa! Trzy imprezowe propozycje serwuje klub Revolution!

Tego dnia zagramy dla Was tylko i wyłącznie na sali klubowej, ale bez obaw, nie będzie to typowa klubowa impreza do jakich Was przyzwyczailiśmy. Tego dnia od strony muzycznej będzie panował klimat typowo sylwestrowy, czyli zagramy największe klubowe hity począwszy od lat 70 po czasy współczesne ;)

SYLWESTER 2015/2016 w REVO!
GODZ 20.00 – CZWARTEK – 31 GRUDNIA – Impreza 17+
IMPREZĘ ROZKRĘCĄ NASI REZYDENCI:
DJ FINISH
DJ SENSEY
MC CECHA

Ceny Biletów: 20 PLN przedsprzedaż (od 5 do 19 grudnia)
25 PLN przedsprzedaż (od 20 do 28 grudnia)
30 PLN w dniu imprezy przy okienku!
Bilety można nabyć na każdej imprezie odbywającej się w weekend jak i pod numerem tel. 669-692-588.
Ceny loży: 50 PLN – do każdej rezerwacji należy również wykupić bilety w przedsprzedaży

Rezerwacje: +48 669 692 588

Sylwester

Z racji tego, że w tym roku sylwester wypada w czwartek, klub będziecie nieczynny dzień później, czyli w piątek, natomiast w sobotę, tj. 2 stycznia, czyli dwa dni po sylwestrze gramy już normalnie i zapraszamy wszystkich miłośników klimatów
disco-polo na niezapomnianą noc z naszym rezydentem BIŁKIEM, który z racji tego, że impreza jest tematyczna będzie przez cały wieczór serwował takie właśnie klimaty dla Was.
To przy okazji również taki mały sprawdzian dla miłośników tejże muzyki, czy się obronią, bo również ostatnio imprezy klubowe mają duże wzięcie i harmonogram na karnawał będzie układany pod klientów, czyli będziemy patrzeć na frekwencje z imprez tematycznych, a ponieważ 5 stycznia (wtorek) gramy tylko klubowo, uznaliśmy, że sprawiedliwie będzie, jeżeli 2 stycznia zagramy w takich klimatach przez cały wieczór ;)

Konsoleta: BIŁEK
Start: 21.00
Impreza: 17+
Bilety: 10 PLN
Wszystkie osoby, które zachowają bilet wstępu z sylwestra, wchodzą do godz. 22.00 za Free, a po 22.00 aż do końca za
5 PLN!

Hangover Night

Czy jesteście świadomi tego, że w tym roku karnawał będzie bardzo krótki i trzeba należycie wykorzystać każdą dogodną okazję, która sprzyja do zorganizowanie baletów na najwyższym poziomie :)

My jesteśmy właśnie świadomi tego i dlatego w karnawale nie zawieje u nas nudą ani razu, a fakt, że 6 stycznia (Święto Trzech Króli) jest dniem wolnym od pracy, jak i od szkoły, postanowiliśmy, że zrobimy balet z najwyższej półki w dniu poprzedzającym to święto, czyli 5 stycznia, tak żeby w święto wszyscy mówili „ale wczoraj w Revo była znowu dyska” :D:D:D

My oczywiście zdajemy sobie sprawę z tego, że będziecie trochę wypompowani po dwóch grubych imprezach, jakimi są szczepan i sylwester, ale mimo wszystko liczymy na Was, naprawdę warto będzie być w tym dniu razem z nami, a to za sprawą atrakcji jakie przygotujemy dla Was tego dnia :D

Ta impreza to również dobra okazja do tego by powoli wywiązać się z obowiązków co do zwycięzców Mistrzostw Podkarpacia, którzy obiecane mają do końca karnawału jednorazowy booking w naszym klubie za miejsca: pierwsze (tysiąc złotych), drugie (pięćset złotych) i trzecie (trzysta złotych) i właśnie na tę imprezę desygnujemy zwycięzcę tych, że mistrzostw: RAFCIA :D

Warto również zaznaczyć tutaj, że od stycznia 2016 na piątkowe imprezy podwyższamy kategorię wiekową na 17+, czyli rocznik 99, który jest z nami od początku, zostaje z nami, ale nowego naboru niestety nie będzie.

05-01-2016 – Wtorek (środa dzień wolny)

PRISONERS SHOW!
Największy show prosto z USA, teraz już i w POLSCE!
Konsoleta: RAFCIO
Start: 21.00
Impreza: 17+
Bilety: 10 PLN w przedsprzedaży u Promnotorów!
15 PLN w dniu imprezy przy okienku!

Prisoners Show!

Patronat medialny nad imprezami objął portal eSanok.pl oraz Bieszczady24.pl.

źródło: Facebook.com/materiały nadesłane

30-12-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)