REKLAMA
REKLAMA

POWIAT BRZOZOWSKI: Było groźnie, na szczęście bez rannych (ZDJĘCIA)

JASIENICA ROSIELNA / PODKARPACIE. Do groźnie wyglądającego wypadku drogowego w Jasienicy Rosielnej doszło we wtorek, 17 listopada.

Zadysponowani strażacy zastali na miejscu zablokowaną drogę krajową nr „19” przez samochód ciężarowy, którego kierowca nie dostosował się do warunków jazdy, skutkiem czego stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do przydrożnego rowu, blokując jeden pas ruchu. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Na miejsce zdarzenia z zastępami JRG przybył holownik, który przystąpił do wyciągnięcia samochodu ciężarowego z rowu. Podczas przemieszczania samochodu doszło do wycieku paliwa ze zbiornika. Na rozlane paliwo strażacy podali warstwę piany. Zebrany olej napędowy został przekazany właścicielowi pojazdu, a rozlane paliwo zostało zebrane przy użyciu sorbentu z jezdni i zmyte prądem wody.

W wyniku wypadku zniszczone zostały bariery na długości ok. 10m, które strażacy zabezpieczyli taśmą ostrzegawczą. Działania trwały przeszło 5,5 godziny. Uszkodzeniu uległ ciągnik siodłowy Mercedesa i bariera ochronna.

źródło: KP PSP Brzozów

19-11-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)