REKLAMA
REKLAMA

Sanockie Przedsiębiorstwo Gospodarki Mieszkaniowej ma nowego prezesa

SANOK / PODKARPACIE. Rada Nadzorcza Sanockie Przedsiębiorstwo Gospodarki Mieszkaniowej odwołała z funkcji dotychczasowego prezesa Jana Ponulaka, a na jego miejsce powołała dotychczasowego dyrektora Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Sanoku Jana Paszkiewicza.

W dniu 29 czerwca 2015 odbyło się posiedzenie rady nadzorczej SPGM. Rada odwołała dotychczasowy Zarząd spółki. Na stanowisko prezesa został powołany Jan Paszkiewicz. Rada podjęła decyzję, że zarząd pozostanie jednoosobowy – czytamy w komunikacie przesłanym przez Urząd Miasta w Sanoku.

Dotychczasowy prezes Jan Ponulak nie otrzymał absolutorium. Skutkiem było odwołanie. Funkcję objął dotychczasowy dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Sanoku Jan Paszkiewicz.

Jan Paszkiewicz objął nowe stanowisko już wczoraj (30.06 – przyp. red.). Z pewnością był dobrym kandydatem. W innym wypadku nie powierzalibyśmy mu tej funkcji – mówi Tadeusz Pióro, burmistrz Sanoka.

1212

Jan Paszkiewicz, nowy prezes Sanockiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Mieszkaniowej. Foto: archiwum Esanok.pl.

01-07-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)