REKLAMA
REKLAMA

Tak wyglądała szatnia GKS-u Tychy po meczach w Sanoku (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. W półfinałowej rywalizacji Sanoka z Tychami granica sportowego zachowania hokeistów przekraczana była wielokrotnie przez obie strony. To, co zastano w szatni gości po drugim i piątym meczu serii, daje podstawy, aby zapytać, czy dla sportowców, w tym przypadku wicemistrzów Polski, w ogóle istnieją granice przyzwoitości.

Zdewastowane drzwi, a w środku jeden wielki śmietnik. Taki widok zastano w szatni GKS-u Tychy po łącznie trzech meczach rozegranych w Sanoku.

Oglądając przedstawione poniżej zdjęcia włos jeży się na głowie, a na usta ciśnie się pytanie, czy oby przez szatnię w Arenie Sanok nie przeszła jak huragan grupa rozwydrzonych i rozpieszczonych dzieci, które za nic mają pracę ludzi dbających o czystość obiektu. Odpowiedź brzmi: nie! W tym pomieszczeniu byli przecież wicemistrzowie Polski, hokeiści GKS-u Tychy. Warto dodać, że skład drużyny tworzy 11 zawodników powołanych niedawno na zgrupowanie reprezentacji Polski.

W ubiegłym sezonie, w trakcie finałowej rywalizacji również odnotowywaliśmy przypadki niszczenia mienia przez hokeistów z Tychów. Ucierpiały bandy i pleksy. Niestety, podobnie jest również w tym roku. Dziurę w drzwiach do szatni zrobił Bartłomiej Pociecha, a więc zawodnik, który jeszcze rok temu cieszył się z mistrzostwa Polski, jako gracz zespołu z Sanoka. Naruszanie mienia nie przystoi żadnemu profesjonalnemu sportowcowi. Chciałbym zaznaczyć, że nasza drużyna pozostawiła szatnię w Tychach w nienaruszonym stanie – mówi Maciej Bilański, wiceprezes Ciarko PBS Bank KH Sanok.

O potwierdzenie kondycji szatni gości po wizycie sanockich hokeistów w Tychach poprosiliśmy rzecznika prasowego GKS-u.

Nie dotarły do mnie żadne informacje, aby w szatni gości miało dojść do jakichkolwiek incydentów – deklaruje Michał Rus, rzecznik prasowy Tyski Sport S.A.

20-03-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)