REKLAMA
REKLAMA

Czołówka w Humniskach. Sprawca bez uprawnień (ZDJĘCIA)

POWIAT BRZOZOWSKI / PODKARPACIE. Nad ranem w Humniskach (25 bm.) kierujący bmw doprowadził do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego. Jego samochód zjechał na przeciwny pas ruchu i zderzył się z dostawczym volkswagenem.

Obydwa pojazdy zostały poważnie uszkodzone. Okazało się, że sprawca kolizji nie posiadał prawa jazdy.

Do zdarzenia doszło wczoraj (25 bm.), około godz. 5 w Humniskach. Skierowani na miejsce policjanci wstępnie ustalili, że do zaistnienia tego zdarzenia przyczynił się kierujący bmw. Mężczyzna jadąc z Brzozowa w kierunku Sanoka, stracił panowanie nad pojazdem i zjechał na przeciwny pas ruchu doprowadzając do zderzenia z jadącym z naprzeciwka volkswagenem. Kierowcy nie przewozili żadnych pasażerów. Obydwa pojazdy zostały poważnie uszkodzone.

Na szczęście w tej kolizji nikt nie doznał obrażeń i nie potrzebował pomocy medycznej. Funkcjonariusze sprawdzili trzeźwość kierowców. Obaj byli trzeźwi. Jednak 22-letni mężczyzna kierujący bmw nie posiadał przy sobie prawa jazdy. Okazało się, że kilka dni wcześniej zostało mu zatrzymane za przekroczenie liczby punktów karnych. Za spowodowane wykroczenia 22-latek odpowie przed sądem.

KPP Brzozów

26-10-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)