REKLAMA
REKLAMA

Czołówka w Humniskach. Sprawca bez uprawnień (ZDJĘCIA)

POWIAT BRZOZOWSKI / PODKARPACIE. Nad ranem w Humniskach (25 bm.) kierujący bmw doprowadził do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego. Jego samochód zjechał na przeciwny pas ruchu i zderzył się z dostawczym volkswagenem.

Obydwa pojazdy zostały poważnie uszkodzone. Okazało się, że sprawca kolizji nie posiadał prawa jazdy.

Do zdarzenia doszło wczoraj (25 bm.), około godz. 5 w Humniskach. Skierowani na miejsce policjanci wstępnie ustalili, że do zaistnienia tego zdarzenia przyczynił się kierujący bmw. Mężczyzna jadąc z Brzozowa w kierunku Sanoka, stracił panowanie nad pojazdem i zjechał na przeciwny pas ruchu doprowadzając do zderzenia z jadącym z naprzeciwka volkswagenem. Kierowcy nie przewozili żadnych pasażerów. Obydwa pojazdy zostały poważnie uszkodzone.

Na szczęście w tej kolizji nikt nie doznał obrażeń i nie potrzebował pomocy medycznej. Funkcjonariusze sprawdzili trzeźwość kierowców. Obaj byli trzeźwi. Jednak 22-letni mężczyzna kierujący bmw nie posiadał przy sobie prawa jazdy. Okazało się, że kilka dni wcześniej zostało mu zatrzymane za przekroczenie liczby punktów karnych. Za spowodowane wykroczenia 22-latek odpowie przed sądem.

KPP Brzozów

26-10-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)