REKLAMA
REKLAMA

Czwarta Drużyna Harcerska „Dolina Sanu” w gronie najlepszych! (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Zastęp „Leśne Trolle” znalazł się w czołówce podsumowanej niedawno II edycji Ogólnopolskiego Turnieju Zastępów organizowanego przez Komendę Główną ZHP. Liczba uzyskanych punktów pozwoliła na zakwalifikowanie się do kategorii złotej, w której znalazło się dziewięć najlepszych zastępów harcerskich w Polsce!

Oprócz tego turniejowy zastęp w składzie: Szymon Dąbrowski, Michał Kopiec, Łukasz Pilecki, Mateusz Polański, Jan Szczepański i Tomasz Zapotoczny, został też uhonorowany tytułem Chorągwianego Zastępu Mistrzów. 4DH „Dolina Sanu” funkcjonuje przy Szkole Podstawowej nr 2 w Sanoku.

1.jpg

Turniej przebiegał w trzech etapach (jesiennym, zimowym i wiosennym) od 1 października 2015r. do 30 czerwca 2016r. W tym czasie realizowano wybrane zadania z podanych sześciu kierunków programowych. Każde zadanie podlegało ocenie przez Radę Turnieju i pozwalało na zgromadzenie punktów turniejowych. W zależności od poziomu trudności i jakości wykonania można było zdobyć od 10 do 50 punktów za wybrane zadanie. Łącznie udało się wykonać 18 zadań we wszystkich trzech etapach.

DSCF7085

Zaangażowanie w pracę i entuzjazm każdego druha sprawiały, że udział w Turnieju był dla wszystkich ogromną przyjemnością. Trzeba też dodać, że turniej wymagał od wszystkich ogromnej dyscypliny, poświęcenia i doskonałej organizacji czasu, dzięki czemu chłopcy dali radę pogodzić obowiązki domowe, szkolne i harcerskie.

Z niecierpliwością oczekiwano na wyniki finałowe, które okazały się zaskakujące i wielce radosne. Wstępne zestawienie klasyfikacji ukazało się pod koniec września, a potwierdzeniem wyników był dyplom i nagroda, którą zastęp otrzymał w listopadzie.Ogromne brawa dla harcerzy za osiągnięcie sukcesu w skali ogólnopolskiej.

materiały nadesłane

29-11-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)