REKLAMA
REKLAMA

Czwarta Drużyna Harcerska „Dolina Sanu” w gronie najlepszych! (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Zastęp „Leśne Trolle” znalazł się w czołówce podsumowanej niedawno II edycji Ogólnopolskiego Turnieju Zastępów organizowanego przez Komendę Główną ZHP. Liczba uzyskanych punktów pozwoliła na zakwalifikowanie się do kategorii złotej, w której znalazło się dziewięć najlepszych zastępów harcerskich w Polsce!

Oprócz tego turniejowy zastęp w składzie: Szymon Dąbrowski, Michał Kopiec, Łukasz Pilecki, Mateusz Polański, Jan Szczepański i Tomasz Zapotoczny, został też uhonorowany tytułem Chorągwianego Zastępu Mistrzów. 4DH „Dolina Sanu” funkcjonuje przy Szkole Podstawowej nr 2 w Sanoku.

1.jpg

Turniej przebiegał w trzech etapach (jesiennym, zimowym i wiosennym) od 1 października 2015r. do 30 czerwca 2016r. W tym czasie realizowano wybrane zadania z podanych sześciu kierunków programowych. Każde zadanie podlegało ocenie przez Radę Turnieju i pozwalało na zgromadzenie punktów turniejowych. W zależności od poziomu trudności i jakości wykonania można było zdobyć od 10 do 50 punktów za wybrane zadanie. Łącznie udało się wykonać 18 zadań we wszystkich trzech etapach.

DSCF7085

Zaangażowanie w pracę i entuzjazm każdego druha sprawiały, że udział w Turnieju był dla wszystkich ogromną przyjemnością. Trzeba też dodać, że turniej wymagał od wszystkich ogromnej dyscypliny, poświęcenia i doskonałej organizacji czasu, dzięki czemu chłopcy dali radę pogodzić obowiązki domowe, szkolne i harcerskie.

Z niecierpliwością oczekiwano na wyniki finałowe, które okazały się zaskakujące i wielce radosne. Wstępne zestawienie klasyfikacji ukazało się pod koniec września, a potwierdzeniem wyników był dyplom i nagroda, którą zastęp otrzymał w listopadzie.Ogromne brawa dla harcerzy za osiągnięcie sukcesu w skali ogólnopolskiej.

materiały nadesłane

29-11-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)