REKLAMA
REKLAMA

Czy Sanok znów „zaświeci z Energą”? Zagłosuj już dziś!

SANOK / PODKARPACIE. Już po raz ósmy rusza akcja „Świeć się z Energą”, podczas której zostaną wybrane najpiękniej rozświetlone miasta w Polsce. Jak co roku, w przygotowanej przez Grupę Energa zabawie wezmą udział m. in. miejskie iluminacje. Sanok na Podkarpaciu rywalizować będzie z Rzeszowem.

Łączna pula nagród to 250 000 zł, z czego aż 200 000 zł zostanie przekazane na cele dobroczynne. ”Świeć się z Energą” to trwająca do końca stycznia 2017 r. akcja na którą składają się trzy kategorie konkursowe: ogólnopolski plebiscyt miast, w którym zostanie wyłoniona najpiękniej rozświetlona miejscowość; konkurs fotograficzny oraz plebiscyt na najlepsze świąteczne iluminacje galerii handlowych. Zwycięskie miasta i galerie handlowe wyłonią podczas głosowania internauci.

6386975f6721b0316a0079ca0bd3d4c0

W ubiegłej edycji Sanok, jako zwycięzca etapu wojewódzkiego wygrał sprzęt o wartości 10 000 zł, który został przekazanym do dwóch Warsztatów Terapii Zajęciowej oraz Towarzystwa Pomocy im. św. Brata Alberta w Sanoku.

Zachęcamy do oddania głosu na nasze miasto. Codziennie – każdego dnia jednokrotnym kliknięciem można zagłosować pod tym linkiem. Jeśli Sanok, podobnie jak w roku ubiegłym zwycięży na etapie wojewódzkim – otrzyma nagrodę o wartości 10 000 zł. W ubiegłorocznej edycji sprzętem AGD o tej wartości zostały obdarowane dwa sanockie warsztaty Terapii Zajęciowej oraz Towarzystwo Pomocy im. św. Brata Alberta. Czy uda nam się powtórzyć sukces z poprzedniej edycji ? Wszystko w Waszych rękach Zachęcamy do głosowania.

Więcej informacji o konkursie znajdziecie na stronie TUTAJ.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Sanok świeci najpiękniej na Podkarpaciu! Dzięki głosom mieszkańców do potrzebujących trafił nowoczesny sprzęt AGD (ZDJĘCIA)

fot. Świeć się

19-12-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)