REKLAMA
REKLAMA

Czy tak będzie wyglądał sanocki basen? Zobacz wstępny projekt

SANOK / PODKARPACIE. W strefie pływalni basen rekreacyjny i sportowy oraz brodzik. W strefie odnowy biologicznej solarium, komora kriogeniczna, sauna, pokój zabiegów kosmetycznych i masażu. To najważniejsze elementy infrastruktury Zespołu Basenów w Sanoku. Zobacz wstępny projekt.

1

– Trzeba podkreślić, że to nie jest ostateczna wersja infrastruktury zagospodarowania basenu. Ciągle prowadzone są prace biura architektonicznego i nanoszone poprawki konsultowane z wydziałem inwestycji w UM i MOSiR – mówi Tomasz Matuszewski, dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sanoku.

Nad projektem kompleksu basenów pracuje Architektoniczne Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Budownictwa „ARP” – Autorska Pracownia Projektowa Lesława Maneckiego z Krakowa. Jego koszt to 25 tys. zł.

Wczoraj z przygotowanym projektem zapoznali się miejscy radni. Oni także wyrazili swoje opinie, które posłużą do przygotowania ostatecznej wersji. Wstępny projekt zakłada ponadto powstanie parkingu na około 140 miejsc parkingowych.

Całe zadanie ma pochłonąć około 20 mln zł.

Model

red.

Program funkcjonalno-użytkowy zespołu basenów w Sanoku (pełna rozdzielczość) – pobierz jpg.

24-04-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)