REKLAMA
REKLAMA

DZISIAJ: Ekstraligowe emocje znów w Sanoku. Wilki zagrają u siebie z Łodzią (TRANSMISJA LIVE)

DZISIAJ: Ekstraligowe emocje znów w Sanoku. Wilki zagrają u siebie z Łodzią (TRANSMISJA LIVE)

SANOK / PODKARPACIE. W najbliższą sobotę i niedzielę w Sanoku i Zagórzu odbędą się kolejne mecze Salming Ekstraligi Mężczyzn. Esanok.pl Wilki Sanok podejmą UKS Nowa Łódź. Po historycznym zwycięstwie w Łochowie, sanoczanie chcą pójść za ciosem i sięgnąć po kolejne wygrane. Nie będzie o to łatwo, bo łodzianie zrobią wszystko, aby zanotować pierwszy triumf w sezonie. 

Mecze miały pierwotnie odbyć się w Łodzi, ale nastąpiła zmiana gospodarza. Z uwagi na fakt, że w sobotę swój mecz w I lidze w hali Centrum Sportowo-Dydaktycznego PWSZ w Sanoku rozgrywają siatkarze TSV Mansard TransGaz-Travel, spotkanie ekstraligi unihokeja odbędzie się w Gimnazjum w Zagórzu. W niedzielę, Wilki zagrają już w PWSZ.

Obie drużyny są głodne zwycięstw. Po dwóch dramatycznych bojach w Łochowie, sanoczanie cieszyli się z trzypunktowej zdobyczy i pierwszego zwycięstwa w historii sanockiego unihokeja na najwyższym szczeblu rozgrywek krajowych (6:7 d. w sobotę i 9:8 d. w niedzielę). Nowa grała w Zielonce z brązowym medalistą z poprzedniego sezonu. Łodzianie musieli uznać wyższość rywala ulegając 3:10 i 5:12. Z kolei w pierwszej serii gier, Sanok przegrał u siebie z MUKS Zielonką 4:6 i 3:8, a Łódź nie sprostała Olimpii Łochów, notując wyniki 1:8 i 8:10.

Tabelę otwiera MUKS Zielonka z 12 punktami na koncie. Na 2. pozycji plasuje się Olimpia Łochów z dorobkiem 9 oczek. 3. jest Sanok (3 punkty), a 4. Łódź (0 punktów).

Oprócz meczów Sanok – Łódź, w 5. i 6. kolejce Zielonka zagra u siebie z Łochowem.

Przypomnijmy, że do fazy play-off przystąpią wszystkie drużyny Salming Ekstraligi Mężczyzn. W czterech grupach, cztery zespoły (tylko w grupie A gra 3 drużyny) trafią na rywali zgodnie z zajętymi na koniec sezonu zasadniczego miejscami w systemie 1-4, 2-3 itd. Grupa B, w której występują sanoczanie łączy się z grupą A, w której rywalizują: Fenomen Babimost, Ósemka Wejherowo i TLU Toruń. Mecze fazy play-off będą rozgrywane do dwóch zwycięstw.

TRANSMISJA WIDOCZNA U GÓRY EKRANU

Salming Ekstraliga Mężczyzn

5. i 6. kolejka

ESANOK.PL WILKI SANOK – UKS NOWA ŁÓDŹ

29 października (sobota), godzina 16:00 – hala sportowa Gimnazjum w Zagórzu (ul. Wolności 10)

30 października (niedziela), godzina 10:00 – Centrum Sportowo-Dydaktyczne PWSZ w Sanoku (ul. Mickiewicza 21)

WSTĘP WOLNY

Z drugiego meczu zostanie przeprowadzona transmisja na żywo w formie video

1

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

Sanockie Wilki pokazały pazur. Ambitna walka z trzecią drużyną w Polsce (FILM, ZDJĘCIA)

Nieudany rewanż Wilków. „To dla nas cenna lekcja” (FILM, ZDJĘCIA)

2Foto: Tomasz Sowa

30-10-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)