REKLAMA
REKLAMA

Nurkowie przetrząsnęli Wisłok. Nadal trwają poszukiwania Mateusza

STAŃKOWA, RZESZÓW / PODKARPACIE. Trwa dziewiąty dzień poszukiwań Mateusza Szylaka, studenta Politechniki Rzeszowskiej. 25-latek zaginął z 19 na 20 listopada. Strażacy i płetwonurkowie przetrząsnęli już koryto Wisłoka i nic nie znaleźli.

Zgłoszenie o zaginięciu do Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie trafiło w poniedziałek 21 listopada. Policjanci Wydziału Kryminalnego sprawdzili wszystkie miejsca, w których 25-latek mógłby się znajdować tuż po weekendowej imprezie.

Chłopaka nie odnaleziono w szpitalach, noclegowniach ani w izbie wytrzeźwień. Na podstawie nagrań z monitoringu ustalono, że ostatni raz był na ulicy Hetmańskiej na wysokości ulicy Chodkiewicza. Kierował się w stronę rzeszowskich Bulwarów – informuje komisarz Adam Szeląg, oficer prasowy z Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie.

v2

foto. archiwum rzeszow24.pl

Strażacy i płetwonurkowie przeczesywali koryto Wisłoka. Szukali od progu wodnego w okolicy Mostu Mazowieckiego aż do mostu w Czarnej Łańcuckiej. Nic nie znaleziono.

Z materiałów jakie zebraliśmy nic nie wskazuje na to, że padł ofiarą przestępstwa – dopowiada Adam Szeląg. – 25-latek jest zarejestrowany jako zaginiony i poszukiwany. Informacje taką maja funkcjonariusze zarówno w całej Polsce jak i na terenie Unii Europejskiej – dodaje.

Chłopak mieszka w Stańkowej, w gminie Ustrzyki Dolne. Ostatni raz widziano go w nocy z 19 na 20 listopada w „Czarnym Kocie” w Rzeszowie. Od tamtej pory słuch po nim zaginął.

Rysopis:
Wzrost 175 cm., waga ok. 83 kg., włosy krótkie – czarne, krótkie, twarz – owalna, nos – średni, uszy – przylegajace, na twarzy kilkudniowy zarost.
Ubiór:
Spodnie jeans w kolorze niebieskim, bluza koloru granatowego, kurtka w kolorze szarym, buty brązowe.

Osoby, które widziały zaginionego, znają miejsce jego pobytu lub posiadają informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu proszone są o kontakt z funkcjonariuszami Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie, tel. 17 858 3224 albo 17 858 33 10 lub pod tel. alarmowy Policji – 997. 

30-11-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)