REKLAMA
REKLAMA

Piłkarze Orzełka Bażanówka wyprowadzali na boisko ekstraklasy piłkarzy Cracovii (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. W sobotę 12.03.2016 grupa 50 osób składająca się z trenerów, zawodników, rodziców oraz sympatyków Orzełka Bażanówka już po raz czwarty gościła na meczu ekstraklasy na stadionie Cracovii Kraków. Młodzi piłkarze Orzełka mieli zaszczyt wyprowadzać piłkarzy ekstraklasy na boisko. Zobacz fotorelację.

Kibice z Bażanówki mieli możliwość obejrzeć mecz weekendu pomiędzy Cracovią Kraków, a Legią Warszawa. 6 marca minęła pierwsza rocznica podpisania umowy o współpracę pomiędzy Akademią Mistrzów Cracovia, a Orzełkiem Bażanówka, dlatego oprócz kibicowania na stadionie przy ulicy Kałuży na młodych zawodników czekała jeszcze jedna niespodzianka. Nasi podopieczni mieli zaszczyt wyprowadzać piłkarzy ekstraklasy na boisko. 10 chłopców ubranych w koszulki w biało czerwone pasy dumnie trzymało za rękę piłkarzy Cracovii i kroczyło przy śpiewie 14 000 kibiców na środek boiska.

Mecz Cracovii z Legią był hitem kolejki, tym bardziej cieszymy się, że w takim meczu dostaliśmy szansę uczestniczenia w tak ważnym wydarzeniu. Takie chwile zostają w pamięci na całe życie. Dla 9 letnich zawodników Orzełka, było to bardzo duże przeżycie. Kamery, redaktorzy zadający pytania, błyski fleszy, obok piłkarz trzymający ich za rękę, którego znali do tej pory z telewizji. Na trybunach fantastyczna atmosfera, śpiewy i powiewające flagi. Z okazji rocznicy 100 lecia powstania klubu Cracovii w 19 minucie i 06 sekundzie na trybunach powiewało 1906 flag symbolizujących rok powstania klubu. Biało-czerwone pasy falowały nad naszymi głowami. A potem pojawiła się potężna sektorówka, która falowała na całej długości boiska. Po meczu piątka przybita z zawodnikami Cracovii,  kilku osobom udało się zrobić wspólne zdjęcie z piłkarzami Cracovii czy też dostać autograf piłkarza Pasów.

źródło: materiały nadesłane

16-03-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)