REKLAMA
REKLAMA

POWIAT BRZOZOWSKI: Trzech młodych mężczyzn paliło marihuanę w samochodzie (ZDJĘCIA)

STARA WIEŚ / PODKARPACIE. Brzozowscy policjanci zatrzymali trzech młodych mężczyzn, którzy palili w samochodzie marihuanę. Zostali przyłapani na jednym z parkingów w Starej Wsi. Funkcjonariusze w trakcie przeszukania samochodu ujawnili woreczek z zawartością suszu roślinnego. Teraz cała trójka odpowie za posiadanie narkotyków.

W środę, około godz. 21.30 brzozowscy policjanci patrolując teren Starej Wsi zauważyli samochód, który był zaparkowany w ustronnym miejscu. W pojeździe znajdowało się trzech młodych mężczyzn. Podchodząc bliżej funkcjonariusze zauważyli, że jego wnętrze jest wypełnione dymem. Po odsunięciu szyby wydobył się z niego charakterystyczny zapach. Zachowanie osób znajdujących się w środku wskazywało na to, że ewidentnie mają coś do ukrycia przed policjantami. Mundurowi przystąpili do szczegółowej kontroli.

Podejrzenia funkcjonariuszy były słuszne. Podczas przeszukania samochodu znaleźli ukryty foliowy woreczek z suszem roślinnym. Wstępne badania wykonane narkotestem potwierdziły, że jest  to marihuana. Początkowo wszyscy zgodnie twierdzili, że posiadany narkotyk właśnie znaleźli. Natomiast później przyznali się do palenia marihuany w samochodzie.

Zebrany materiał dowodowy w tej sprawie pozwolił na przedstawienie 17, 18 i 20-latkowi zarzutu z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Mężczyźni odpowiedzą za posiadanie środków odurzających. Za to przestępstwo grozi kara pozbawienia wolności do roku.

1994939802

722072134

źródło: KPP Brzozów

19-02-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)