REKLAMA
REKLAMA

POWIAT BRZOZOWSKI: Trzech młodych mężczyzn paliło marihuanę w samochodzie (ZDJĘCIA)

STARA WIEŚ / PODKARPACIE. Brzozowscy policjanci zatrzymali trzech młodych mężczyzn, którzy palili w samochodzie marihuanę. Zostali przyłapani na jednym z parkingów w Starej Wsi. Funkcjonariusze w trakcie przeszukania samochodu ujawnili woreczek z zawartością suszu roślinnego. Teraz cała trójka odpowie za posiadanie narkotyków.

W środę, około godz. 21.30 brzozowscy policjanci patrolując teren Starej Wsi zauważyli samochód, który był zaparkowany w ustronnym miejscu. W pojeździe znajdowało się trzech młodych mężczyzn. Podchodząc bliżej funkcjonariusze zauważyli, że jego wnętrze jest wypełnione dymem. Po odsunięciu szyby wydobył się z niego charakterystyczny zapach. Zachowanie osób znajdujących się w środku wskazywało na to, że ewidentnie mają coś do ukrycia przed policjantami. Mundurowi przystąpili do szczegółowej kontroli.

Podejrzenia funkcjonariuszy były słuszne. Podczas przeszukania samochodu znaleźli ukryty foliowy woreczek z suszem roślinnym. Wstępne badania wykonane narkotestem potwierdziły, że jest  to marihuana. Początkowo wszyscy zgodnie twierdzili, że posiadany narkotyk właśnie znaleźli. Natomiast później przyznali się do palenia marihuany w samochodzie.

Zebrany materiał dowodowy w tej sprawie pozwolił na przedstawienie 17, 18 i 20-latkowi zarzutu z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Mężczyźni odpowiedzą za posiadanie środków odurzających. Za to przestępstwo grozi kara pozbawienia wolności do roku.

1994939802

722072134

źródło: KPP Brzozów

19-02-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)