REKLAMA
REKLAMA

SANOK: Esanok.pl Wilki lepsze od Olimpii Łochów. Sanoczanie blisko korzystnego rozstawienia przed fazą play-off (FILM, ZDJĘCIA)

SANOK: Esanok.pl Wilki lepsze od Olimpii Łochów. Sanoczanie blisko korzystnego rozstawienia przed fazą play-off (FILM, ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Dwa niezwykle ważne zwycięstwa odnieśli unihokeiści Esanok.pl Wilki Sanok, którzy przed własną publicznością podejmowali ULKS Olimpię Łochów, czyli bezpośredniego rywala w walce o 2. miejsce w grupie B. 5 zdobytych punktów znacząco przybliża sanoczan do korzystnego rozstawienia przed fazą play-off.

W sezonie 2016/2017 w Salming Ekstralidze Mężczyzn rywalizuje 15 zespołów podzielonych na 4 grupy. Wszystkie drużyny wezmą udział w fazie play-off, ale ważne jest rozstawienie przed najważniejszą częścią rozgrywek. Grupa B, w której grają sanoczanie łączy się z grupą A, gdzie o ligowe punkty walczą Ósemka Wejherowo, Fenomen Babimost i TLU Toruń. Już wiadomo, że ta ostatnia ekipa skończy sezon zasadniczy na 3. miejscu. To właśnie z nią, w pojedynku o ćwierćfinał mistrzostw Polski powalczy zespół, który w grupie B zajmie 2. miejsce. Atutem dla drugiej drużyny grupy B będzie przewaga własnego parkietu. W rywalizacji do dwóch zwycięstw, to wyżej sklasyfikowani grają u siebie dwa mecze (jeśli drugi pojedynek będzie konieczny). 3. miejsce w grupie B „skazuje” na konfrontację ze zdecydowanie wyżej notowanym zespołem oraz na grę na boisku przeciwnika w ewentualnym decydującym starciu.

Aby drużyna Esanok.pl Wilki Sanok zapewniła sobie 2. miejsce w tabeli, potrzebne jest zdobycie trzech punktów w dwóch ostatnich meczach sezonu zasadniczego z UKSem Nowa Łódź. Sanoczanie zagrają 17 i 18 grudnia na wyjeździe.

1

źródło: Polski Związek Unihokeja / pzunihokeja.pl

Zobacz retransmisję meczu Esanok.pl Wilki Sanok – ULKS Olimpia Łochów

Mecz nr 2 – 20.11.2016




Sponsorami drużyny Esanok.pl Wilki Sanok są:

Esanok.pl, TransGaz-Travel, Urząd Miasta w Sanoku, Starostwo Powiatowe w Sanoku, Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Jana Grodka w Sanoku i Centrum Sportowo-Dydaktyczne, MOSiR Sanok, Vitamin Shop, Forest S.C., Amidon, AKONTO – Biuro rachunkowe, Janowscy – Projektowanie w budownictwie, ATLETA – rehabilitacja sportowa, gabinet Tomasza Jasika, ERGO HESTIA – oddział przy ul. Kościuszki w Sanoku.

Patroni medialni:

Esanok.pl, Bieszczady24.pl oraz Florbalki.pl.

Przyjaciele drużyny:

Krzysztof Sokołowski, Damian Biskup, Tomasz Sowa, Tomasz Święch, Jakub Barć, Bartłomiej Rychter.




Foto: Tomasz Sowa

21-11-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:



Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)